Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   3.01   0   119.61   0
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   12.88
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   6.76   8.32
Józefa Piłsudskiego   7.29   9.05
Tytusa Chałubińskiego   7.9   9.89
Zofii i Witolda Paryskich   6.71   8.55
Kuźnice   8.87   10.97
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   2.14   2.62
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Nd. 23.06 23:00
Zachmurzenie
16° / 13° zachmurzenie małe
Pon. 14:00
Zachmurzenie
19°
Wt. 14:00
Słonecznie
23°
Śr. 14:00
Deszczowo
24°
Czw. 14:00
Deszczowo
21°
Pt. 14:00
Deszczowo
20°
Zdjęcie promujące Zakopane

Laureaci konkursu Nocy Muzeów 2022

Poznaliśmy tegorocznych Laureatów konkursu, który co roku organizowany jest w ramach Nocy Muzeów w Zakopanem. Noc Muzeów to wyjątkowy czas, kiedy muzea i instytucje w całej Polsce, w tym w Zakopanem udostępniają odwiedzającym swoje wnętrza całkowicie za darmo, lub za drobną opłatą. 

Protokół z przyznania nagród Noc Muzeów 2022

W tegorocznej edycji Nocy Muzeów przyznano nagrody książkowe przekazane przez następujące Instytucje:

  • Muzeum Tatrzańskie, 11 książek
  • TARRPIC, 8 książek
  • Urząd Miasta Zakopane, 21 książek

Komisja w składzie:

  • Joanna Staszak – Naczelnik Wydziału Kultury Urzędu Miasta Zakopane
  • Katarzyna Stachoń – Groblowy – Inspektor Wydziału Kultury Urzędu Miasta
  • Paulina Kroma - Podinspektor Wydziału Kultury Urzędu Miasta

sprawdziła wszystkie karty i wybrała 40 osób, które udzieliły najciekawsze odpowiedzi na konkursowe pytania.

Nagrody książkowe zostały przyznane następującym uczestnikom:

  • Alicja Krygier
  • Jan Stoch
  • Oskar Wadra
  • Amelia Dobrowolska
  • Robert Grochowski
  • Magdalena Ostrowska
  • Marek Łuc
  • Andrzej Gąsienica-Gut
  • Grażyna Radwańska
  • Honorata Pająk
  • Julia Dawczak
  • Mykola Boruszewski
  • Szymon Fiedor
  • Karol Murzydło
  • Teresa Stachoń
  • Wioletta Dobrowolska
  • Jerzy Mroziński
  • Paweł Palider
  • Łucja Bobek
  • Lidia Amilkiewicz
  • Bartłomiej Stopka-Faktor
  • Krystyna Gąsienica- Gut
  • Łukasz Zdun
  • Piotr Witas
  • Ania Barnaś
  • Zofia Gąsienica-Gut
  • Hanna Łyskawka
  • Stanisław Kenar
  • Aneta Łoś
  • Krzysztof Łuc
  • Szymon Ebertowski
  • Lena Porębska
  • Klemens Janiak
  • Stanisław Plata
  • Karina Matyjasik
  • Ania Zalińska
  • Magdalena Stoch
  • Regina Mrowca-Kenar
  • Anna Iwanicka
  • Maciej Dawczak

Wszystkim uczestnikom gratulujemy , a Instytucjom dziękujemy za uczynienie tej nocy pełnej pasji, kultury i wspaniałych wydarzeń!

(PK)

Do pobrania

Wstaw plik do pobraniaz drzewa mediów