Aktualności - inwestycyjne

1 kwietnia 2021

Komunikat

W związku z prowadzonym remontem ulicy przewodnika Józefa Krzeptowskiego oraz prowadzonymi Równolegle pracami przy budowie sieci gazowej, zawiadamiamy, że na okres 2 kwietnia — 5 kwietnie zostanie przywrócona przejezdności ulicy. 

31 marca 2021

Zakopane testuje ekologiczny autobus

Od dnia 1 kwietnia 2021 roku Zakopane testować będzie polski autobus elektryczny wyprodukowany przez ARP E-VEHICLES. Pojazd spotkać będzie można przez cały tydzień na trasie obu zakopiańskich linii.  Autobus wykonany jest w prawie 60% z polskich komponentów, a dzięki silnikowi elektrycznemu...

26 marca 2021

Zakopane otrzyma prawie 11 mln złotych

Fundusz Inwestycji Lokalnych. Wsparcie dla gmin górskich. Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych to program, w ramach którego rządowe środki trafiają do gmin, powiatów i miast. Wsparcie jest bezzwrotne i pochodzi z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. W ramach RFIL samorządom ma zostać wypłacone...

18 marca 2021

Remont napisu ZAKOPANE

Rozpoczął się remont napisu ZAKOPANE na Górnej Równi Krupowej, który potrwa do końca kwietnia.

23 listopada 2020

Budowa chodnika u wylotu dol. Małej Łąki

Dobiega końca budowa chodnika przy wylocie  Doliny Małej Łąki. Inwestycja znacząco zwiększy bezpieczeństwo osób spacerujących w kierunku doliny ulicą Krzeptówki.

8 września 2020

Bieżące remonty dróg

Za nami kolejny etap bieżących remontów dróg w naszym mieście. Ubytki w jezdni zostały uzupełnione na ulicach: Droga do Olczy, Kiełbasówki, Hrube Wyżne, Gawlaki, Walkosze, Piszczory, Antałówka, Żeromskiego, Szymanowskiego, Goszczyńskiego oraz Zwierzyniecka.