Aktualności - inwestycyjne

24 września 2021

Inwestycje drogowe w Zakopanem

Trwają prace budowalne przy dwóch ważnych inwestycjach drogowych - na ul. Za Strugiem oraz rondzie Armii Krajowej.

21 września 2021

Zakończone inwestycje

Zakończyły się dwie ważne inwestycje, mające poprawić bezpieczeństwo użytkowników dróg w Zakopanem. Mieszkańcy ul. Jaszczurówka mogą już korzystać z utwardzonej drogi, ul. Harenda zyskała nowe pobocza.

15 lipca 2021

W Zakopanem powstanie nowe centrum komunikacyjne

Zrewitalizowane budynki dworca, stanowiska postojowe, a także parking wielopoziomowy – to tylko część inwestycji realizowanej w samym centrum zimowej stolicy Polski. Dla Zakopanego to niezwykle ważny projekt, który usprawni obsługę turystów i mieszkańców, korzystających z komunikacji zbiorowej pod Tatrami. Wojewoda...

9 lipca 2021

Przebudowa ul. Za Strugiem

Urząd Miasta Zakopane informuje, że w okresie od 14.07.2021 r. do 30.11.2021 r. będą prowadzone roboty polegające na przebudowie drogi gminnej ul. Za Strugiem w Zakopanem. Roboty swoim zakresem obejmą: budowę sieci kanalizacji deszczowej, oświetlenia, przebudowę sieci elektroenergetycznej, teletechnicznej, wodociągowej,...

7 lipca 2021

Remont ul. Partyzantów

Rozpoczął się oczekiwany przez mieszkańców remont ul. Partyzantów. Jako pierwsza prace związane z budową sieci wodociągowej prowadzi Spółka SEWiK.

2 czerwca 2021

Ostatnia warstwa asfaltu na ul. Br. Czecha

Dobiegają końca prace przy remoncie ulicy Bronisława Czecha. Dziś firma Kiernia Sp. z o.o. układała warstwę ścieralną asfaltu.