Jakość powietrza
Bardzo dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   7.33   755.4   44.86   8
PM2.5 PM10
ul. Sienkiewicza   -   5.65
Czujniki o mniejszej dokładności:
ul. Kierpcówki 34 Kościelisko   0.87   1.23
Tatrzański Park Narodowy Zakopane   -   -
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner :
Śr. 16.01 04:00
Śnieg
0° / -5° śnieg
Czw. 13:00
Zachmurzenie
Pt. 13:00
Śnieg
-3°
Sob. 13:00
Słonecznie
-6°
Nd. 13:00
Śnieg
-5°

Aktualności

15 stycznia 2019

Strefa Kibica na Placu Niepodległości

Zapraszamy serdecznie na Puchar Świata w skokach narciarskich! Transmisja na żywo na zakopiańskim Placu Niepodległości. Kibicujmy razem naszym skoczkom.

15 stycznia 2019

Światowy Dzień Śniegu 2019

8. edycja Światowego Dnia Śniegu 19-20 stycznia 2019. WORLD SNOW DAY, czyli Światowy Dzień Śniegu, jest częścią Kampanii Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS), zatytułowanej "Bring Children to the Snow", w wolnym tłumaczeniu oznaczającej „zabierz dzieci na śnieg”. Trzonem tej kampanii jest...

15 stycznia 2019

V edycja konkursu Mistrz Recyklingu

Fundacja Chlorofil zaprasza placówki oświatowe do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie ekologicznym dla uczniów szkół podstawowych. Konkurs pod nazwą “Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady” odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego.

14 stycznia 2019

Opłatek Związku Podhalan

Uroczystą Mszą Święta w Sanktuarium Najświętszej Rodziny oraz pochodem przez Krupówki rozpoczął się tegoroczny opłatek Związku Podhalan.

11 stycznia 2019

Opłatek Cechu 2019

10 stycznia w auli Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości  odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe ludzi rzemiosła i zaproszonych gości, wśród których nie zabrakło władz samorządowych: wicestarosty tatrzańskiego Jerzego Zacharko i burmistrza Leszka Doruli.

10 stycznia 2019

XVI Konkursu Jasełek GLORIA 2019

Po raz szesnasty w Szkole Podstawowej nr 3 im. gen. Mariusza Zaruskiego w Zakopanem odbył się wspaniały Konkurs Jasełek GLORIA, który zachęca dzieci do kultywowania pięknych regionalnych i bożonarodzeniowych tradycji, a także pokazuje inwencję i talenty najmłodszych. Podczas tegorocznej edycji...

X Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych

Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców i Gości na wyjątkową jubileuszową dziesiątą edycję Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych Dobrze ześ sie Jezu pod Giewontem zrodził… Już od dekady w Zakopanem rozbrzmiewają najpiękniejsze polskie kolędy, góralskie pastorałki, a także współczesne kompozycje w najlepszym wykonaniu. Te niezwykłe koncerty co roku umilają świąteczny i noworoczny czas, tworzą niezapomnianą atmosferę i przyciągają coraz liczniejszą publiczność.

Tylko pod Tatrami - w otoczeniu śnieżnego górskiego krajobrazu i przy dźwiękach z serca płynących kolęd - Święta Bożego Narodzenia są tak piękne i wyjątkowe. W tych szczególnych chwilach zasłuchani w dźwięki muzyki w zakopiańskich kościołach z zadumą zatrzymujemy się przy żłóbku nowonarodzonej Bożej Dzieciny. To także czas, który spędzamy z najbliższymi i wspólnie kultywujemy nasze polskie i rodzinne tradycje.

Program jubileuszowej edycji jest niezwykle ciekawy i bogaty. Wystąpi wiele gwiazd, a także uznanych podhalańskich artystów. Planujemy także ich wspólne ciekawe projekty nawiązujące do rodzimej tradycji.

Baza wydarzeń

wyszukiwanie zaawansowane Strzałka

Dodatkowe kategorie

Wybierz przedział czasowy