Jakość powietrza
Bardzo dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   7.21   800.87   67.32   5.26
PM2.5 PM10
ul. Sienkiewicza   -   12.01
Czujniki o mniejszej dokładności:
ul. Kierpcówki 34 Kościelisko   21.48   31.3
Tatrzański Park Narodowy Zakopane   12.26   16.84
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner :
Pon. 25.03 22:00
Śnieg
-0° / -1° słabe opady śniegu
Wt. 13:00
Śnieg
Śr. 13:00
Słonecznie
-1°
Czw. 13:00
Śnieg
Pt. 13:00
Słonecznie
Sob. 13:00
Słonecznie
Oranment

Aktualności z Czerwonego Dworu

Aktualności

Wieczór w Czerwonym Dworze poświęcony promocji książki Lesława...
Data publikacji 26 listopada 2018

W poniedziałek 3 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy na „Wieczór w Czerwonym Dworze” poświęcony promocji książki Lesława Dalla pt. „Kwatera Legionistów Polskich na Nowym Cmentarzu w Zakopanem” oraz spotkanie z jej autorem. Ta wyjątkowa pozycja wydana przez Gminę Miasta Zakopane w 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę jest wydarzeniem historycznym dla naszego miasta oraz Podhala. 

Dowiedz się więcejStrzałka
Otwarcie Galerii Sztuki Ludowej
Data publikacji 19 listopada 2018

Okres Adwentu i nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia to czas zakupów upominków. Dlatego właśnie 28 listopada w Czerwonym Dworze otwieramy dla Państwa Galerię Sztuki Ludowej, w której zakupić będzie można tradycyjną sztukę Podhala, rękodzieło, wyroby twórców, artystów podhalańskich.

Dowiedz się więcejStrzałka
Rola Polskiej Pieśni Patriotycznej
Data publikacji 7 listopada 2018

We wtorek 6 listopada odbył się w Czerwonym Dworze wykład dr Joanny Ewy Zaniewicz pt. „Rola polskiej pieśni patriotycznej w kształtowaniu i podtrzymywaniu tożsamości narodowej”, zorganizowany przez Miasto Zakopane i Zakopiańskie Centrum Kultury.

Dowiedz się więcejStrzałka
Zakopiańskie Zaduszki Literackie
Data publikacji 6 listopada 2018

„Zakopiańskie Zaduszki Literackie” to tytuł listopadowego „Wieczoru w Czerwonym Dworze”, który odbył się w Centrum Kultury Rodzimej przy ul. Kasprusie w miniony poniedziałek. Podczas kameralnego spotkania zorganizowanego przez Miasto Zakopane i Zakopiańskie Centrum Kultury aktorzy Teatru im. Stanisława Ignacego Witkiewicza – Krzysztof Łakomik i Piotr Łakomik - przedstawili teksty nieżyjących autorów - Tomasza Gluzińskiego, Wojciecha Mroza, Adama Pacha, Jerzego Tawłowicza i Włodzimierza Wnuka, związanych swą twórczością i działalnością ze stolicą Tatr i  Podhalem. 

Dowiedz się więcejStrzałka
Malarstwo Konsueli Madejskiej-Turskiej
Data publikacji 19 października 2018

"Inspirowane Górami. Malarstwo Konsueli Madejskiej-Turskiej" to wystawa, która została zainaugurowana w Czerwonym Dworze w ramach 7. edycji Festiwalu "Inspirowane Górami" im. Macieja Berbeki. Wydarzenia mającego przybliżać muzykę, poezję, literaturę, film oraz inne dziedziny sztuki, których twórcy zainspirowani zostali pięknem i mistyką gór.

Dowiedz się więcejStrzałka
Czerwony Dwór dawniej i dziś
Data publikacji 2 października 2018

"Czerwony Dwór dawniej i dziś" to tytuł wykładu dr Zbigniewa Moździerza, który odbył się w Centrum Kultury Rodzimej przy ul. Kasprusie w poniedziałek 1 października i poświęcony był historii zabytkowej zakopiańskiej willi. Wydarzenie połączone z prezentacją multimedialną zgromadziło liczną publiczność i stało się pretekstem do niezwykłej podróży w czasie. To kolejny z „Wieczorów w Czerwonym Dworze”, na które zapraszają w pierwsze poniedziałki każdego miesiąca Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula i Zakopiańskie Centrum Kultury. 

Dowiedz się więcejStrzałka
Wieczór w Czerwonym Dworze
Data publikacji 27 września 2018

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula i Zakopiańskie Centrum Kultury zapraszają na „Wieczór w Czerwonym Dworze”. W najbliższy poniedziałek 1 października o godz. 18.00  w Centrum Kultury Rodzimej przy ul. Kasprusie 27 usłyszymy wykład pt. „Czerwony Dwór dawniej i dziś” poświęcony ponad stuletniej historii  zabytkowej zakopiańskiej willi.  

Dowiedz się więcejStrzałka

Baza wydarzeń

wyszukiwanie zaawansowane Strzałka

Dodatkowe kategorie

Wybierz przedział czasowy