Ikona wyboru języka Polski
Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   43.94   1017.52   19.24   12.32
PM2.5 PM10
ul. Sienkiewicza   -   32.14
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   62.93   89.11
Józefa Piłsudskiego   39.45   59.47
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   28.6   41.94
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: Partner
Wt. 28.01 19:00
Zachmurzenie
-0° / -1° całkowite zachmurzenie
Śr. 13:00
Śnieg
-0°
Czw. 13:00
Zachmurzenie
-1°
Pt. 13:00
Deszczowo
Sob. 13:00
Deszczowo
Nd. 13:00
Śnieg
Zdjęcie promujące Zakopane
Oranment

Aktualności

Aktualności

Kolędowy weekend
Data publikacji 28 stycznia 2020

Za nami przedostatnia edycja Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Pieśnie Bożonarodzeniowych "Dobrze ześ się Jezu pod Giewontem Zrodziył". W zakopiańskich kościołach wystąpili Włodzimierz Nahorny z zespołem, Hanna Zbyryt oraz zespół Dikanda. 

Dowiedz się wiecejStrzałka
Mamy nowy rekord w 12h Slalom Maratonie
Data publikacji 28 stycznia 2020

720 kilometrów przejechali uczestnicy szóstej edycji charytatywnego 12H SLALOM MARATONU odbywającego się 26 stycznia na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem. Wydarzenie to, objęte honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, służy aktywizacji sportowej osób z niepełnosprawnością, pozyskaniem środków na działania Fundacji Handicap oraz promocji sportu. Drużyna Mistrzów polskiego narciarstwa alpejskiego stanęła przed wyzwaniem pobicia rekordu Polski w 12-godzinnym drużynowym slalomie non-stop. Do tej pory rekord ten wynosił 698 km.   W tym roku równolegle, już po raz trzeci odbył się też Mini Slalom Maraton. Organizatorami wydarzenia było Miasto Zakopane i Fundacja HANDICAP.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Ferie Zimowe w Zakopanem
Data publikacji 27 stycznia 2020

Czas rozpoczynających się małopolskich ferii zimowych bardzo miło można spędzić w Zakopanem, korzystając nie tylko  z uroków zimy, ale także z szerokiej oferty kulturalnej i sportowej przygotowanej przez zakopiańskie instytucje: Zakopiańskie Centrum Kultury, Miejską Bibliotekę Publiczną, Miejski Ośrodek Kultury i Galerię Antoniego Rząsy.   

Dowiedz się wiecejStrzałka
Polska niedziela w Zakopanem
Data publikacji 26 stycznia 2020

Niesamowite emocje zafundowali kibicom skoczkowie w niedzielnym konkursie indywidualnym FIS Pucharu Świata w Zakopanem. Rywalizację na Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza zdominowali Polacy. Zwyciężył Kamil Stoch, który o 5,1 punktu wyprzedził Austriaka Stefana Krafta i trzeciego dzisiaj Dawida Kubackiego. Dobre, ósme miejsce zajął Piotr Żyła.

Dowiedz się wiecejStrzałka
12h Slalom Maraton z udziałem Prezydenta
Data publikacji 26 stycznia 2020

26 stycznia wczesnym rankiem na Polanie Szymoszkowej rozpoczęła się szósta edycja charytatywnych zawodów 12h Slalom Maraton. Tradycyjnie zainaugurował ją Prezydent RP Andrzej Duda, który patronuje temu wyjątkowemu wydarzeniu, a także jest kapitanem walczącej o kolejny rekord drużyny złożonej z mistrzów i reprezentantów Polski oraz najlepszych trenerów i instruktorów w narciarstwie alpejskim.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Ponad 200. narciarzy alpejskich rywalizowało na Harendzie
Data publikacji 25 stycznia 2020

Słoneczna i mroźna pogoda towarzyszyła w sobotę, 25 stycznia 2020 roku, zmaganiom dwustu zawodników z różnych grup wiekowych w ramach 7. Pucharu Zakopanego i XLIII Szkolnej Ligii Alpejskiej. Zawody po raz drugi w tym roku odbyły się na stoku Ośrodka Narciarsko-Rekreacyjnego Harenda, tym razem jednak uczestnicy konkurowali w slalomie.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Hanna Zbyryt oraz Dikanda na Festiwalu Kolęd, Pastorałek...
Data publikacji 24 stycznia 2020

Miasto Zakopane zaprasza na ostatnie styczniowe koncerty w wykonaniu znanych gwiazd polskiej oraz zagranicznej estrady. Tradycyjnie występy odbędą się w niesamowitej oprawie świątecznej. Tym razem dźwięki kolęd wypełnią Centrum Formacyjno - Szkoleniowe “Księżówka” oraz Sanktuarium Narodowe Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach.  

Dowiedz się wiecejStrzałka
Moc atrakcji z Telewizją Polską podczas Pucharu Świata...
Data publikacji 24 stycznia 2020

W ten weekend Puchar Świata w skokach narciarskich FIS przenosi się na Wielką Krokiew w Zakopanem. Jest to wielkie święto polskich skoków. Znakomita forma polskich skoczków przyciągnęła do stolicy Tatr rzesze kibiców.   TVP 1, Miasto Zakopane oraz Zakopiańskie Centrum Kultury w czasie Pucharu Świata  w skokach narciarskich FIS przygotowały w okolicach Oczka Wodnego na Krupówkach specjalną strefę animacyjną dla kibiców i pasjonatów skoków, którzy przyjechali pod Tatry.  

Dowiedz się wiecejStrzałka
Harmonogram sobotnich zawodów w ramach Pucharu Zakopanego w...
Data publikacji 23 stycznia 2020

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym harmonogramem sobotnich zawodów w ramach Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim w Ośrodku Narciarsko - Rekreacyjnym na Harendzie.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Niezapomniane emocje narciarskie – 7. Puchar Zakopanego w...
Data publikacji 23 stycznia 2020

W połowie stycznia zainaugurowaliśmy tegoroczny  7. Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim. W najbliższą sobotę, 25 stycznia, kolejny raz spotkamy się na zakopiańskiej Harendzie, gdzie i tym razem odbędą się zawody w ramach: Pucharu Zakopanego Amatorów oraz  2. Pucharu Zakopanego dzieci – 43. Szkolnej Ligi Alpejskiej. Na stoku zobaczymy również podopiecznych Fundacji Handicap Zakopane. Zapraszamy do zapisów oraz uczestnictwa!

Dowiedz się wiecejStrzałka

Baza wydarzeń

wyszukiwanie zaawansowane Strzałka

Dodatkowe kategorie

Wybierz przedział czasowy