Ikona wyboru języka Polski
Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Bardzo dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   6.69   0   41.21   0
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   2.04
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   -   -
Józefa Piłsudskiego   3.71   4.83
Tytusa Chałubińskiego   2.17   2.95
Zofii i Witolda Paryskich   2.29   3.15
Kuźnice   0.37   0.52
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   -   -
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Pt. 04.10 11:00
Deszczowo
7° / 7° słabe opady deszczu
Sob. 14:00
Deszczowo
10°
Nd. 14:00
Deszczowo
Pon. 14:00
Zachmurzenie
13°
Wt. 14:00
Zachmurzenie
14°
Śr. 08:00
Zachmurzenie
10°
Zdjęcie promujące Zakopane
Oranment

Aktualności

Aktualności

Koncert Passport Control w Stacji Kultura Zakopane
Data publikacji 1 października 2024

  Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu PASSPORT CONTROL, który odbędzie się 4 października  o godz. 18:00 w Kawiarni Kawa & Kultura w Stacji Kultura Zakopane, ul. Chramcówki 35. Koncert jest kolejnym z cyklu muzycznych wydarzeń w Stacji, tym razem na scenie mamy zaszczyt gościć grupę  z Zakopanego. Organizatorem wydarzenia jest Zakopiańskie Centrum Kultury.

Dowiedz się wiecejStrzałka
„Biegowe 360 stopni” znów w Zakopanem
Data publikacji 30 września 2024

To będzie jedno z najważniejszych wydarzeń dla miłośników biegania w Polsce! W ostatni weekend października w Zakopanem odbędzie się druga edycja konferencji „Biegowe 360 stopni”, której gośćmi specjalnymi będą wybitne postaci polskiej lekkiej atletyki, m.in. Natalia Kaczmarek, Joanna Jóźwik czy Adam Kszczot. Znane są już wszystkie atrakcje i program konferencji. W sobotę odbędzie się cykliczny już bieg na 10 km – „BiegamBoLubie – Dycha pod Krokwią” z udziałem m.in. Andrzeja Bargiela. Partnerem wydarzenia jest Miasto Zakopane.

Dowiedz się wiecejStrzałka
2. Festiwal Kultury Wrażliwej także w Zakopanem
Data publikacji 20 września 2024

Festiwal Kultury Wrażliwej to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w Małopolsce, które udowadnia, że kultura jest dostępna dla wszystkich. Kilkadziesiąt instytucji z całego województwa, wśród nich muzea, teatry i ośrodki muzyczne, zaprezentuje ofertę kulturalną przeznaczoną dla każdego.  

Dowiedz się wiecejStrzałka
Lekcje języka angielskiego dla dzieci w Mediatece
Data publikacji 19 września 2024

  Miasto Zakopane wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Zakopanem zapraszają na nowy cykl zajęć "Przerwa na angielski" w Mediatece Stacja Kultura, ul. Chramcówki 35a w każdy czwartek o godz. 15:30 bądź 17:00! Zajęcia są bezpłatne po wcześniejszym zarezerwowaniu miejsca pod numerem telefonu 537 391 524.

Dowiedz się wiecejStrzałka
RAJZA Z KORFANTYM. STACJA: ZAKOPANE GÓRNOŚLĄZACY I GÓRALE
Data publikacji 18 września 2024

22 września stolica polskich Tatr zmieni się w Zakopane z lat 20. XX wieku. Wydarzenie „Rajza z Korfantym. Stacja: Zakopane” ma na celu popularyzację postaci Wojciecha Korfantego, honorowego obywatela Zakopanego, i jego związków z tym miastem.  Projekt organizowany jest przez Regionalny Instytut Kultury im. Wojciecha Korfantego przy wsparciu Zakopiańskiego Centrum Kultury   

Dowiedz się wiecejStrzałka
Koncert Gabrieli Król w Kawiarni Stacji Kultura Zakopane
Data publikacji 18 września 2024

Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu letnich koncertów w Stacji Kultura Zakopane. 20 września o godzinie 18:00 zaśpiewa w aranżacjach jazzowych i popowych podhalańska wokalistka – Gabriela Król. Wstęp wolny.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Relacja z wernisażu Artyści Zakopiańscy 2024
Data publikacji 18 września 2024

  13 września 2024 o godz. 17:00,w Miejskiej Galerii Sztuki odbył się uroczysty wernisaż wystawy „Artyści Zakopiańscy 2024”. Wszystkich bardzo licznie przybyłych gości przywitała Lidia Rosińska-Podleśny, dyrektorka MGS i jednocześnie kuratorka wystawy, która przypomniała, że to już 9. edycja tego projektu wystawienniczego i wyjątkowa okazja do zgłębienia twórczości artystów współcześnie tworzących, związanych z Zakopanem i Podhalem. Podkreśliła, że temat tegorocznej wystawy „Tu i teraz”, to hasło, które w dobie nieustannego pośpiechu i technologicznego zgiełku nabiera szczególnego znaczenia, a artyści, którzy prezentują swoje prace skłaniają odbiorcę do zatrzymania, zrozumienia i odczucia teraźniejszości.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Rozpoczęliśmy cykl bezpłatnych wycieczek „Spacer po Zakopanem. Śladami...
Data publikacji 14 września 2024

W sobotę 14 września, zainaugurowaliśmy w nieco innej odsłonie projekt „Spacerem po Zakopanem. Śladami legendarnej przeszłości Zakopanego” - organizowany we współpracy z Tatrzańskim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego z siedzibą w Zakopanem.  Pierwsza bezpłatna wycieczka z licencjonowanym przewodnikiem, pomimo niesprzyjającej aury zaangażowała około 60 osób. Spotkaliśmy się przy Dworcu Tatrzańskim na Krupówkach – w miejscu szczególnym dla historii naszego miasta.

Dowiedz się wiecejStrzałka
20. edycja Mocy Gór
Data publikacji 13 września 2024

Fakt, że w Zakopanem odbywa się festiwal górski to – cytując klasyka – oczywista oczywistość. Z ogromną przyjemnością zapraszamy na dwudziestą już edycję Mocy Gór, której zasadnicza część odbędzie się w dniach 21-22 września w zakopiańskim kinie „Sokół”.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Wrześniowy Wieczór w Czerwonym Dworze
Data publikacji 13 września 2024

Wrześniowy Wieczór w Czerwonym Dworze z pięknych jesiennych gór przeniósł nas za sprawą dra Macieja Krzeptowskiego na morze, a raczej na morza i oceany świata. Absolwent studiów przyrodniczych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, były pracownik Muzeum Narodowego w Szczecinie, biolog morza, muzealnik, żeglarz, autor książek barwnie opowiedział o ludziach dwóch żywiołów, ludzi z gór realizujących swe marzenia na statkach i okrętach pływających po całym świecie. Począwszy od generała Mariusza Zaruskiego, poprzez Edmunda Chyca, Karola Góralczyka, Stanisława Czernego, Jana Rzeszódko, Józefa Jarząbka, Andrzeja i Roberta Noworytów, Jana Zapotha, Włodzimierza Wnuka i Adama Bäckera, Andrzeja Marusarza, aż do samego autora wspomnień i opowieści.

Dowiedz się wiecejStrzałka

wyszukiwanie zaawansowane Strzałka

Dodatkowe kategorie

Dodatkowe kategorie

Wybierz przedział czasowy