Ikona wyboru języka Polski
Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Zła
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   68.08   2658.96   10.23   28.32
PM2.5 PM10
ul. Sienkiewicza   -   139.32
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   156.44   225.64
Józefa Piłsudskiego   0   0
Tytusa Chałubińskiego   5.85   8.57
Kuźnice   0.05   0.16
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   91.73   140.75
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: Partner
Śr. 02.12 22:00
Słonecznie
-3° / -3° bezchmurnie
Czw. 13:00
Zachmurzenie
Pt. 13:00
Zachmurzenie
Sob. 13:00
Zachmurzenie
Nd. 13:00
Zachmurzenie
Pon. 13:00
Zachmurzenie
Zdjęcie promujące Zakopane
Oranment

Aktualności

Aktualności

Z górki na pazurki
Data publikacji 2 grudnia 2020

Wraz z pierwszym śniegiem i mrozem na Górnej Równi Krupowej powstała wyczekiwana przez wszystkie dzieci górka do zjeżdżania na sankach. Będzie nam towarzyszyć, jesli tylko aura na to pozwoli, przez całą zimę. Bawcie sie dobrze i bezpiecznie! 

Dowiedz się wiecejStrzałka
Mikołajkowa Gra Miejska
Data publikacji 1 grudnia 2020

Zapraszamy do wzięcia udziału w Mikołajkowej Grze Miejskiej. Nauka zdalna wymaga od nas i naszych dzieci spędzenia wielu godzin przed komputerem. W Dniu Świętego Mikołaja wyjdźmy więc na spacer po mieście aby poznać najważniejsze budynki turystyczne w Zakopanem.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Zakopiańskie Mikołajki
Data publikacji 28 listopada 2020

Zbliżają się kolejne już Zakopiańskie Mikołajki. W tym roku zadbaliśmy, aby pomimo tych trudnych dla wszystkich okoliczności, w ten jeden z najważniejszych dla dzieci dni nie zostały one pozbawione radości ze spotkania ze Świętym Mikołajem. W tym roku pobyt Świętego Mikołaja w Zakopanem będzie nieco inny niż zazwyczaj, a relacje z jego odwiedzin wszystkie dzieci będą mogły śledzić w formule online.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Rusza Puchar Świata FIS w skokach narciarskich!
Data publikacji 20 listopada 2020

Z radością informujemy, że po długiej przerwie spowodowanej pandemią znowu możemy kibicować skoczkom narciarskim, a w szczególności naszej Polskiej Drużynie. Zawody inaugurujące tegoroczną rywalizację Pucharu Świata  FIS w skokach narciarskich 2020/2021 odbędą się w Wiśle już w najbliższy weekend 21 i 22 listopada. Wszystko wskazuje na to, że odbędą się bez przeszkód, choć ze szczególną ostrożnością, w ścisłym reżimie sanitarnym i bez kibiców na trybunach.

Dowiedz się wiecejStrzałka
"Sursum corda!" - W górę serca!
Data publikacji 19 listopada 2020

  Wystawa fotografii Pawła Murzyna „Jan Paweł II i Zakopane” przypomina najważniejsze dni w historii Zakopanego. Wizyta Jana Pawła II niosła nadzieję, której dzisiaj brakuje. Prezentacja zatrzymanych w kadrze chwil służy podtrzymaniu tej nadziei i przypomnieniu złożonego przez ówczesnego burmistrza Zakopanego Adama Bachledę-Curusia Hołdu górali polskich.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Witkacy on-line
Data publikacji 18 listopada 2020

"Pamiętaj, że główna rzecz w życiu, to się nie przeczekać!” Witkacy. Drodzy Przyjaciele, Widzowie Teatru Witkacy, tęsknimy za Wami, za wspólnymi spotkaniami, za spojrzeniami i energią po obu stronach sceny, za dreszczem emocji i serdecznymi uśmiechami naszej publiczności.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Renowacja zakopiańskich kapliczek
Data publikacji 18 listopada 2020

Dzięki inicjatywie Burmistrza Leszka Doruli dobiegają końca prace restauratorskie i konserwatorskie przy czterech zakopiańskich kapliczkach. W przestrzeniach miejskich możemy już dostrzec ponownie osadzone zabytkowe krzyże przydrożne, przy Rondzie Dmowskiego oraz przy Rondzie Solidarności. W przyszłym tygodniu kończymy remonty przy zabytkowych kapliczkach domkowych na Harendzie.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Dawna przychodnia świeci nowym blaskiem
Data publikacji 17 listopada 2020

17 listopada komisja dokonująca odbioru wykonanych robót budowlanych w ramach realizacji zadania inwestycyjnego „Rewitalizacja budynków dworca PKP” w Zakopanem dokonała odbioru budynku dawnej przychodni.

Dowiedz się wiecejStrzałka
"Syćka se Wom zycom..."
Data publikacji 12 listopada 2020

  Ewa Sterczyńska – założycielka i dyrygentka Podhalańskiego Stowarzyszenia Śpiewaczego „Turliki”, działającego od 1997 roku. Pierwszy występ 160 osobowego chóru miał miejsce 6 czerwca 1997 roku podczas Mszy św. u stóp Wielkiej Krokwi z udziałem papieża Jana Pawła II. Zaśpiewał wówczas pieśń „Syćka se Wom zycom”, adaptację wiersza Heleny Bachledy-Księdzularz.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Zaproszenie na wirtualne oprowadzanie po wystawie Litera -...
Data publikacji 9 listopada 2020

  O sztuce pięknego pisania i fascynacji formą i pięknem litery, w kontekście historii bogactwa piśmienniczego i kulturotwórczego Zakopanego opowiada kurator wystawy Pani Lidia Rosińska - Podleśny. Historia miasta i jego mieszkańców opowiedziana poprzez prace Ewy Dyakowskiej-Berbeki ze zbiorów i archiwum rodzinnego, Urzędu Miasta Zakopane, Teatru Witkacego oraz eksponaty i archiwa Tatrzańskiego Parku Narodowego, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zakopanem, Muzeum Tatrzańskiego i licznych kolekcji prywatnych. Wirtualne oprowadzanie zawiera również transkrypcje przeznaczone dla osób niesłyszących.

Dowiedz się wiecejStrzałka

wyszukiwanie zaawansowane Strzałka

Dodatkowe kategorie

Wybierz przedział czasowy