Ikona wyboru języka Polski
Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Bardzo dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   4.76   476.5   53.03   6.81
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   7.94
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   6.18   7.99
Józefa Piłsudskiego   7.37   9.54
Tytusa Chałubińskiego   7.05   9.25
Zofii i Witolda Paryskich   6.7   9.13
Kuźnice   11.29   12.08
Gronik   6.25   7.96
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   8.54   10.85
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Sob. 16.10 05:00
Deszczowo
6° / 2° słabe opady deszczu
Nd. 14:00
Zachmurzenie
11°
Pon. 14:00
Zachmurzenie
Wt. 14:00
Zachmurzenie
12°
Śr. 14:00
Zachmurzenie
14°
Zdjęcie promujące Zakopane
Oranment

Aktualności

Aktualności

Reportaż o wystawie Laureatek 2. Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego...
Data publikacji 14 października 2021

  Zachęcamy do obejrzenia reportażu filmowego z aktualnej wystawy Laureatek 2. Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego "Moje Zakopane" prezentowanej w Miejskiej Galerii Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego. Ekspozycja pozwala na ukazanie szerokiego spektrum możliwości twórczych i źródeł inspiracji estetycznej dwóch artystek: Beaty Bugaj-Tomaszewskiej i Małgorzaty Drozd-Witek. Serdecznie zapraszamy do zwiedzania ekspozycji od wtorku do soboty w godzinach od 10:00 do 17:00 do końca października.  

Dowiedz się wiecejStrzałka
Festiwal Inspirowane górami 2021
Data publikacji 12 października 2021

Festiwal "Inspirowane górami..." organizowany od kilku lat jesienią jest formą uczczenia rocznicy nadania Zakopanemu praw miejskich, która przypada na dzień 18 października. Wydarzenie jest rów­nież okazją do spotkania i wspólnego świętowania kolejnego jubileuszu Miasta przez mieszkańców i turystów ceniących uroki piękniej tatrzańskiej jesieni. Celem festiwalu jest pokazanie twór­czości w różnych dziedzinach, której źródłem jest fascynacja górami, w tym także Tatrami oraz miastem le­żącym u ich podnóża, z jego ciekawą kulturą i historią.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Czytanie wzmacnia!
Data publikacji 12 października 2021

W sobotę 9 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stefana Żeromskiego odbyła się kolejna już VII Noc Bibliotek. Hasłem tegorocznej edycji było „Czytanie Wzmacnia”. Dla najmłodszych zostały przygotowane zajęcia pt. „Tajemnica biblioteki”, podczas których uczestnicy chcąc odgadnąć tajemnicę, musieli pośród bibliotecznych półek odnaleźć właściwe książki.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Noc bibliotek
Data publikacji 7 października 2021

Noc Bibliotek to wielkie święto bibliotek i czytania – ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób zachęcająca do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Otwarcie wystawy laureatek 2. Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego "Moje...
Data publikacji 4 października 2021

W piątek, 1 października 2021 roku, o godz. 17:00 w Miejskiej Galerii Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego odbył się wernisaż wystawy Laureatek 2. Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego „Moje Zakopane” -  Beaty Bugaj-Tomaszewskiej i Małgorzaty Drozd-Witek. 

Dowiedz się wiecejStrzałka
139. Urodziny Karola z Atmy
Data publikacji 1 października 2021

Zapraszamy na koncert w okazji 139. Urodzin Karola Szymanowskiego, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 3 października i rozpocznie o godz. 12:00 w ogrodzie Muzeum Karola Szymanowskiego w willi "Atma" w Zakopanem.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Odwiedź Miejską Galerię Sztuki online!
Data publikacji 30 września 2021

  Dla osób, które nie miały możliwości obejrzenia wystawy "Artyści Zakopiańscy 2021" prezentowanej do 24 września br. przez Miejską Galerię Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego, Miasto Zakopane oraz Zakopiańskie Centrum Kultury opracowało wirtualny spacer po wnętrzach galerii. Projekt jest integralną częścią „Map panoramicznych Zakopanego”, które prezentujemy na strefie turystycznej portalu zakopane.pl.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Weekend seniora z kulturą
Data publikacji 30 września 2021

Muzeum Tatrzańskie bierze udział w inicjatywie „Weekend seniora z kulturą", organizowanej przez Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu. 2 i 3 października seniorzy zwiedzają filie Muzeum bezpłatnie!

Dowiedz się wiecejStrzałka
Artyści Zakopiańscy 2021 - wirtualna prezentacja prac, część...
Data publikacji 28 września 2021

W Miejskiej Galerii Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego zakończyła się wystawa „Artyści Zakopiańscy 2021”. To już czwarta edycja autorskiego projektu wystawienniczego, dzięki któremu poznaliśmy dorobek artystów tworzących współcześnie w szeroko pojętym „zakopiańskim” środowisku. Zapraszamy do obejrzenia online piątej części prezentacji artystów, którzy wzięli udział w wystawie, zgodnie z kolejnością alfabetyczną. Więcej informacji o artystach w mediach społecznościowych Miejskiej Galerii Sztuki.

Dowiedz się wiecejStrzałka

wyszukiwanie zaawansowane Strzałka

Dodatkowe kategorie

Dodatkowe kategorie

Wybierz przedział czasowy