Ikona wyboru języka Polski
Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   13.73   571.39   52.47   7.33
PM2.5 PM10
ul. Sienkiewicza   -   40.42
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   29.62   45.01
Józefa Piłsudskiego   19.84   26.72
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   18.66   26.74
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: Partner
Wt. 07.04 08:00
Słonecznie
5° / 3° bezchmurnie
Śr. 14:00
Słonecznie
17°
Czw. 14:00
Słonecznie
15°
Pt. 14:00
Zachmurzenie
11°
Sob. 14:00
Zachmurzenie
14°
Nd. 05:00
Zachmurzenie
Zdjęcie promujące Zakopane
Oranment

Aktualności

Aktualności

Między ekspresją, a metaforą. Andrzej Kreütz-Majewski.
Data publikacji 6 kwietnia 2020

  Szanowni Państwo! Miasto Zakopane, Zakopiańskie Centrum Kultury oraz Miejska Galeria Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego w ramach akcji #zostańwdomu i czasowym zamknięciem galerii, serdecznie zapraszają do obejrzenia kolejnej części prac Andrzeja Kreütz-Majewskiego w ramach wirtualnego zwiedzania wystawy "Salon Marcowy 2020: Andrzej Kreütz-Majewski – Malarstwo, Scenografia”.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Bazar Sztuki w domu
Data publikacji 2 kwietnia 2020

#BazarSztukiWdomu Zakopiańskie Centrum Kultury i Miejska Galeria Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego w Zakopanem w ramach cyklu Bazar Sztuki zapraszają do aktywności twórczej w domu.  

Dowiedz się wiecejStrzałka
„Spacerem po Zakopanem – Szlakiem Literatów i Muzyków”
Data publikacji 30 marca 2020

Od pewnego czasu mieszkańcy i turyści mogą dostrzec w przestrzeni miasta charakterystyczne ławeczki multimedialne, służące nie tylko relaksowi. Ławeczki stanowią również interesującą rozrywkę, połączoną z historyczną edukacją. Układ tych unikalnych obiektów tworzy szlak spacerowy, łączący ciekawe i ważne miejsca Zakopanego, które warto poznać bliżej.  Spacerownik dostępny jest na stronie zakopane.pl, zupełnie za darmo, zarówno w wersji cyfrowej, jak i w formie audiobooka.

Dowiedz się wiecejStrzałka
KOMUNIKAT DLA TURYSTÓW
Data publikacji 27 marca 2020

W związku z kierowanymi do miasta zapytaniami dotyczącymi zniesionego zakazu najmu krótkotrwałego informujemy, że obowiązujące Rozporządzenie Ministra Zdrowia  z dnia 24 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii jednoznacznie wyklucza podróże turystyczne. 

Dowiedz się wiecejStrzałka
Andrzej Kreütz-Majewski – Malarstwo, Scenografia. Wirtualna prezentacja prac
Data publikacji 23 marca 2020

Zakopiańskie Centrum Kultury oraz Miejska Galeria Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego zachęca do alternatywnego zwiedzania wystawy prezentowanej obecnie w przestrzeni wystawienniczej zakopiańskiej galerii. Zapraszamy wszystkich entuzjastów sztuki do obejrzenia wirtualnej prezentacji wybitnych dzieł – malarstwa i scenografii, których autorem jest Andrzej Kreütz-Majewski.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Wirtualne Zakopane
Data publikacji 20 marca 2020

  W ubiegłym roku, Miasto Zakopane oraz Zakopiańskie Centrum Kultury opracowali nową publikację pt. „Spacerem po Zakopanem – szlakiem literatów i muzyków.” Poświęcona wielkim nazwiskom ze świata literatury i muzyki, którzy swoje życie związali z Miastem pod Giewontem.   W tym roku natomiast dzięki nawiązanej współpracy pomiędzy Miastem Zakopane, Zakopiańskim Centrum Kultury, a Małopolskim Instytutem Kultury, na podstawie tej właśnie publikacji opracowano wirtualną trasę turystyczną dostępną poprzez platformę - Małopolska To Go.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Teraz Czas na Czytanie
Data publikacji 20 marca 2020

"Teraz czas na czytanie” to hasło rzucone przez Fundację Powszechnego Czytania. Celem jest zachęcenie Polaków do skorzystania z kwarantanny w sposób, który zbuduje kompetencje dzieci na przyszłość i w tym obszarze przekuje potencjalny kryzys w sukces.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Muzea Otwarte
Data publikacji 20 marca 2020

W ramach projektu pn. Muzea Otwarte, Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem przygotowało tyflografiki obrazów Witkacego oraz map tyflograficznych przedstawiających rzuty pomieszczeń budynku Muzeum Stylu Zakopiańskiego w willi Koliba.

Dowiedz się wiecejStrzałka
Wirtualna prezentacja wystawy Salon Marcowy 2020
Data publikacji 18 marca 2020

Szanowni Państwo!   Miejska Galeria Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego w ramach akcji #zostańwdomu i czasowym zamknięciem galerii, serdecznie zaprasza do obejrzenia krótkiej wirtualnej prezentacji wystawy Salon Marcowy 2020       „ Andrzej Kreütz-Majewski – Malarstwo, Scenografia", której uroczysty wernisaż miał miejsce 28 lutego 2020 r.  

Dowiedz się wiecejStrzałka
Wystawa pasyjna w Centrum Kultury Rodzimej w Willi...
Data publikacji 17 marca 2020

MIASTO ZAKOPANE I ZAKOPIAŃSKIE CENTRUM KULTURY ZAPRASZAJĄ NA WIRTUALNĄ PREZENTACJĘ PRAC - WYSTAWA PASYJNA - W CENTRUM KULTURY RODZIMEJ W WILLI CZERWONY DWÓR

Dowiedz się wiecejStrzałka

Baza wydarzeń

wyszukiwanie zaawansowane Strzałka

Dodatkowe kategorie

Wybierz przedział czasowy