Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   5.05   0   70.31   0
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   4.24
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   6.55   8.21
Józefa Piłsudskiego   6.4   8.07
Tytusa Chałubińskiego   8.08   10.49
Zofii i Witolda Paryskich   13.07   16.81
Kuźnice   8.99   11.32
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   0.39   0.51
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Czw. 25.07 14:00
Deszczowo
16° / 8° słabe opady deszczu
Pt. 14:00
Zachmurzenie
20°
Sob. 14:00
Zachmurzenie
24°
Nd. 14:00
Zachmurzenie
24°
Pon. 14:00
Zachmurzenie
18°
Wt. 11:00
Słonecznie
18°
Zdjęcie promujące Zakopane
Oranment

Parki linowe

Parki linowe

Parki linowe w Zakopanem to prawdziwa atrakcja dla każdego. Z ich oferty skorzystać mogą zarówno dzieci jak i osoby dorosłe, które pragną się sprawdzić swoją zręczność oraz kondycję a także świetnie się bawić na trasach o różnym stopniu trudności. Bliskie sąsiedztwo Tatr i górskiej przyrody doskonale sprzyjają temu typowi rozrywki. Wyprawa do parku linowego to sposób na sporą dawkę śmiechu, zabawy oraz niezapomnianych wspomnień. Czas przeżyć przygodę na zakopiańskich tyrolkach i trasach zawieszonych wysoko nad ziemią pomiędzy drzewami. Podejmij wyzwanie i wspinaj się na szczyt!

PARK LINOWY "ZŁOTA GRAŃ"
Położony jest na szczycie Gubałówki, 60 m od górnej stacji kolei linowo-terenowe PKLj. To idealne miejsce na aktywny wypoczynek przez cały rok. To również świetne miejsce na imprezy integracjyne dla firm. "Złota Grań" to jeden z największych parków w Polsce! Posiada 7 tras na różnych stopniach trudności, ponad 100 przeszkód i oraz 700 m zjazdu na tyrolkach, 16 metrowy pal oraz ściankę wspinaczkową. Dzięki specjalnie przygotowanej trasie dla najmłodszych park może stać się placem zabaw dla dzieci. 
Uzupełnieniem oferty jest Painball oraz strzelnica. Specjalnie zbudowany tor gwarantuje świetną zabawę oraz niezapomniane wrażenia.

Godziny otwarcia
w sezonie letnim (lipiec - sierpień) codziennie - od 9.00 do 19.00
poza sezonem (maj, czerwiec, wrzesień, październik) codziennie - od 9.00 do 18.00 
Godziny otwarcia mogą ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych. 

Kontakt
ul. Gubałówka 231 B
34-500 Zakopane
tel. +48 604 301 605
+ 48 602 191 305
info.watra@gmail.com
www.park-linowy.com.pl

GUGU PARK LINOWY
Park znajdujący się niedaleko Wielkiej Krokwi, to coś więcej, niż park linowy. Zapewniamy szereg atrakcji dla najmłodszych, tych nieco starszych i zupełnie dorosłych, pragnących zakosztować nieco kapitalnej rozrywki.

GuGu Park to aż 4 trasy linowe
- Mini Park - dla najmłodszych od 3 do 5 lat
- Mały Park - dla dzieci do 5 do 10 lat
- Średni Park - od 8 lat wzwyż
- Duży Park - dla dzieci od 10 lat i dorosłych

Strefa odpoczynku
Nie sama adrenaliną człowiek żyje. Po emocjonującej zabawie można się tu zrelaksować na ogromnej polanie z widokiem na góry. W strefie wypoczynku znajduje się również mały plac zabaw z piaskownicą i trampoliną.

GuGu - Bar
Na terenie parku linowego znajduje się również bar z ciepłymi i chłodnymi napojami, przekąskami oraz regionalnymi daniami. Istnieje również możliwość organizacji imprez okolicznościowych z plenerowym grillem. 

Kontakt
ul. Piłsudskiego
34-500 Zakopane
tel. +48 795 543 184
gugupark@gmail.com
www.gugupark.pl

ADVENTURE – PARK PRZYGODY GUBAŁÓWKA

Adventure Park Przygody to atrakcje turystyczne w najwyżej położonym Parku Przygody w Polsce – na szczycie Gubałówki w Zakopanem. Malownicze widoki na pasmo Tatr, w otoczeniu lasu, połączone z niepowtarzalnym klimatem parku – to idealne miejsce aby spróbować swoich sił. Poziom trudności dostępnych atrakcji jest dopasowany tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i spełnił swoje adrenalinowe oczekiwania. Kadra instruktorów zadba o najwyższy poziom bezpieczeństwa i dobrą zabawę. Uczestnicy przed wejściem do parku zostają wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask) i przeszkoleni z zasad posługiwania się nim.

Park linowy duży - niepowtarzalne wrażenia z zabawy na najwyższym poziomie! System przeszkód zbudowanych na drzewach, na wysokości 6-8 metrów nad ziemią tworzą niepowtarzalną atrakcje dla dorosłych i młodzieży. Możliwość zmierzenia się ze swoimi lękami oraz sposób na dostarczenie sobie wysokiego poziomu adrenaliny. Całość stworzona w taki sposób, aby każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej mogła przejść przez cały park.

Park linowy junior - to świetna zabawa dla mniejszych dzieci, jak i osób bojących się wysokości a chcących zakosztować świetnej zabawy. Platformy i przeszkody linowe zainstalowane są pomiędzy drzewami na niższych wysokościach, czyli 2-3 metry nad ziemią.
Skok z wierzy mocy - to niepowtarzalne wrażenia skoku na ogromnej huśtawce, połączonej ze skokiem na bungee. Stojąc na platformie zbudowanej 14 metrów nad ziemią - skoczysz w dół? Wyzwanie czeka!
Tyrolka XXL – wisząc w uprzęży, zaczepiony tylko na jednej linie skaczesz z platformy i lecisz niczym ptak! To dopiero frajda! Najdłuższy na Podhalu zjazd na linie, który rozpoczyna się na wysokości 9 metrów nad ziemią. Tyrolka ma 350 metrów wysokości i składa się z 2 stacji pośrednich. Czyste szaleństwo lotu nad ziemią dostarcza niepowtarzalnych emocji i sporej dawki adrenaliny.
Ścianka wspinaczkowa - klasyczna ścianka wspinaczkowa, na której poprowadzono kilka dróg o różnej skali trudności, dla początkujących wspinaczy jak i bardziej zaawansowanych. W górnej partii ściany na wysokości od 9 do 12 metrów zainstalowane jest przewieszenie (ścianka jest pod skosem). Profesjonalny sprzęt asekuracyjny oraz instruktor zapewni bezpieczną i przyjemną wspinaczkę. 
Paintball - mocna dawka czystej frajdy, relaksu w ruchu a zarazem niepowtarzalna integracja z uczestnikami gry. Bitwa rozgrywana przy pomocy markerów strzelających kolorowymi kulkami wypełnionymi farbą. Cała gra polega na oznakowaniu graczy z drużyny przeciwnej, co nada jej ciekawy i angażujący charakter. Paintball jest wykorzystywany jako doskonałe ćwiczenie interpersonalne, uczy współdziałania w grupie.
Zorba - wejdź do wielkiej dwuosobowej kuli toczącej się po zboczu i przeżyj niepowtarzalną przygodę! Kula o średnicy 3 metrów wypełniona powietrzem zostaje puszczona po stromym zboczu w dół, a uczestnicy toczą się w niej, śmiejąc się i krzycząc z wrażenia. Potężna dawka adrenaliny i wrażenia nie do opisania, więc trzeba spróbować osobiście. Toczenie się w kuli jest zupełnie bezpieczne, a sam zjazd ma 45 metrów długości. Czas spróbować czegoś nowego!

Strzelnica – lubisz filmy z Robin Hoodem i Agentem 007 w roli głównej? Masz szansę poczuć się jak oni! Atrakcja polegająca na strzelaniu do tarczy z wiatrówki krótkiej bądź łuku. Świetna zabawa i okazja do współzawodnictwa, a zarazem sprawdzenie swojej zręczności oraz celności. W bezpiecznych warunkach, pod okiem doświadczonych instruktorów - każdy uczestnik będzie miał możliwość oddania kilkunastu strzałów do tarczy. Strzelający zostaną zapoznani z metodą obsługi łuków oraz sztuką precyzyjnego trafiania do tarczy z łuku tradycyjnego. 
Adwenture Bar - oprócz mocy adrenalinowych atrakcji, w parku jest również strefa relaksu!

Miejsce, gdzie można po zabawie usiąść w leżaku i napić się orzeźwiającej lemoniady, kawy czy też zjeść ciastko bądź coś z grilla. Piękny widokowo taras oraz parasole, dają możliwość spędzenia długich chwil relaksu.

Kontakt
ul. Gubałówka 9/1
34-500 Zakopane
tel. +48 880 750 339
info@park-przygody-gubalowka.pl
www.park-przygody-gubalowka.pl

NABOO LINOWY PLAC ZABAW I ŁOWISKO
- Super bezpieczna zabawa
- Fantastyczne przygody
- 10 malowniczych domków
- Nieograniczony czas zabawy
- Dla dzieci od 3 do 13 lat

Kontakt
ul. Przewodników Tatrzańskich 1
34-500 Zakopane
tel. +48 696 48 08 07
biuro@naboo.com.pl
www.naboo.com.pl


wyszukiwanie zaawansowane Strzałka

Dodatkowe kategorie

Dodatkowe kategorie

Wybierz przedział czasowy