Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Bardzo dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   6.46   550.9   52.21   2.13
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   16.87
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   10.46   12.58
Józefa Piłsudskiego   15.78   20.85
Tytusa Chałubińskiego   13.51   17.52
Zofii i Witolda Paryskich   12.88   19.58
Kuźnice   16   21.4
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   1.01   1.25
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Nd. 29.01 04:00
Zachmurzenie
-7° / -7° zachmurzenie duże
Pon. 13:00
Śnieg
-1°
Wt. 13:00
Śnieg
-3°
Śr. 13:00
Śnieg
-0°
Czw. 13:00
Śnieg
-2°
Zdjęcie promujące Zakopane
Oranment

Rolki i hulajnogi

rolki

CENTRALNY OŚRODEK SPORTU - OŚRODEK PRZYGOTOWAŃ OLIMPIJSKICH W ZAKOPANEM
Najpopularniejsza w Zakopanem trasa narto-rolkowa znajduje się na stadionie COS. Położona jest na wysokości ok. 900 m n.p.m. Jest to asfaltowa pętla o długości około 2 km. Należy pamiętać, że na tej trasie pierwszeństwo mają zawodnicy trenujący na nartorolkach. W oparciu o tę trasę opracowano kilka modyfikacji:
- Pętla o długości ok. 1 km - dolną część głównej pętli biegniemy zgodnie z jej przebiegiem, ale zamiast biec w górę po prawej stronie kortów wybieramy skrót po ich lewej stronie, wzdłuż lodowiska (latem tor rolkowy) – po dobiegnięciu do głównej trasy skręcamy w lewo.
- Ósemki o długości około 1500 m – biegamy główną trasą narto-rolkową, ale za każdym razem kiedy zbliżamy się do stadionu lekkoatletycznego przebiegamy dodatkową prostą wzdłuż stadionu (pomiędzy stadionem a budynkiem z salami gimnastycznymi).
- Trasa łagodna o długości ok. 640 m - biegniemy tylko dolną część głównej pętli narto-rolkowej (po stronie ul. Bronisława Czecha) i wyżej opisaną prostą wzdłuż stadionu.

Kontakt
ul. Bronisława Czecha 1
34-500 Zakopane 
tel. +48 18 26 326 60 
sekretariat.zakopane@cos.pl
www.zakopane.cos.pl


CENTRUM MIASTA
Na rolki polecamy również nowe miejskie trasy rowerowo-rolkowe:
- Dolna i Górna Rówień Krupowa to ścieżki pieszo-rowerowe, których nawierzchnia została przystosowana do jazdy nie tylko na rolkach, lecz także na rowerze, hulajnodze czy deskorolce. Znajdują się tu również bike stopy, czyli zatoczki z ławką, gdzie rolkarze mogą odpocząć. 
- Ulica Przewodników Tatrzańskich - droga do Kuźnic


HISTORYCZNO-KULTUROWO-PRZYRODNICZY SZLAK WOKÓŁ TATR
Natomiast w okolicy Zakopanego polecamy Historyczno-kulturowo-przyrodniczy szlak wokół Tatr, jest to wspólny polsko-słowacki markowy produkt turystyczny Euroregionu "Tatry", który zakłada realizację liczącej ponad 250 km pętli wokół Tatr z trasami rowerowymi, rolkowymi, narciarskimi i biegowymi. Przebiega ona przez położone po obu stronach Tatr historyczno-kulturowe krainy Podhala, Orawy, Liptowa i Spisza.
MAPA >>

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HULAJNOGI

HULAJNOGI ELEKTRYCZNE


Hulajnoga elektryczna to świetny pomysł na zwiedzanie Zakopanego i ominięcie korków. To też dużo dobrej zabawy i aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu.

Rekreacyjną przejażdżkę z widokiem na Tatry polecamy szczególnie rodzinom, parom i grupom znajomych.

Profesjonalne hulajnogi elektryczne marki Xiomi czekają na Was w naszej wypożyczalni w samym centrum Zakopanego - tuż obok parku miejskiego i Krupówek. To świetna lokalizacja przede wszystkim dla rodzin, bo dzieci mogą poszaleć na hulajnogach bezpiecznie po parkowych alejkach.

Kontakt:

Hulajnogi Elektryczne
ul. Nowotarska 27B (obok ronda Solidarności, Centrum)
34-500 Zakopane
tel. +48 609 697 444
info@hulajnogi-zakopane.pl
Zarezerwuj ONLINE: www.hulajnogi-zakopane.pl


HULAJNOGI GÓRSKIE
Mieszkańcy i Turyści w Zakopanem pokochali hulajnogi górskie bardzo szybko! Nic dziwnego, przejażdżka na hulajnodze górskiej to doskonała zabawa, dużo radości i śmiechu.


Wypożyczając hulajnogę górską możesz także stylowo zwiedzić Zakopane - ominąć korki i spędzić czas na świeżym powietrzu z widokiem na Tatry. Nasza wypożyczalnia znajduje się w samym centrum Zakopanego - to doskonała lokalizacja na rozpoczęcie tournee po Zakopanem.

Hulajnoga górska jest nie tylko bardzo stylowa, ale i dobroczynnie wpływa na stan naszego kręgosłupa przez co polecana jest także jako rekreacja dla seniorów.

Duże koła hulajnogi sprawiają, że jazda nią jest bardzo przyjemna i komfortowa
Kontakt:

Hulajnogi Górskie
ul. Nowotarska 27B (obok ronda Solidarności, Centrum)
34-500 Zakopane
tel. +48 609 697 44
info@hulajnogi-gorskie.pl
Zarezerwuj ONLINE:
www.hulajnogi-gorskie.pl

wyszukiwanie zaawansowane Strzałka

Dodatkowe kategorie

Dodatkowe kategorie

Wybierz przedział czasowy