Jakość powietrza
Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   5   765.12   96.59   6.73
PM2.5 PM10
ul. Sienkiewicza   -   12.74
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   18.5   26.6
Kasprowicza   -   -
Józefa Piłsudskiego   11.45   15.71
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner :
Nd. 21.04 20:00
Słonecznie
7° / 4° bezchmurnie
Pon. 14:00
Deszczowo
10°
Wt. 14:00
Zachmurzenie
13°
Śr. 14:00
Zachmurzenie
17°
Czw. 14:00
Zachmurzenie
20°
Pt. 14:00
Zachmurzenie
20°
Oranment

Rolki

rolki

CENTRALNY OŚRODEK SPORTU - OŚRODEK PRZYGOTOWAŃ OLIMPIJSKICH W ZAKOPANEM
Najpopularniejsza w Zakopanem trasa narto-rolkowa znajduje się na stadionie COS. Położona jest na wysokości ok. 900 m n.p.m. Jest to asfaltowa pętla o długości około 2 km. Należy pamiętać, że na tej trasie pierwszeństwo mają zawodnicy trenujący na nartorolkach. W oparciu o tę trasę opracowano kilka modyfikacji:
- Pętla o długości ok. 1 km - dolną część głównej pętli biegniemy zgodnie z jej przebiegiem, ale zamiast biec w górę po prawej stronie kortów wybieramy skrót po ich lewej stronie, wzdłuż lodowiska (latem tor rolkowy) – po dobiegnięciu do głównej trasy skręcamy w lewo.
- Ósemki o długości około 1500 m – biegamy główną trasą narto-rolkową, ale za każdym razem kiedy zbliżamy się do stadionu lekkoatletycznego przebiegamy dodatkową prostą wzdłuż stadionu (pomiędzy stadionem a budynkiem z salami gimnastycznymi).
- Trasa łagodna o długości ok. 640 m - biegniemy tylko dolną część głównej pętli narto-rolkowej (po stronie ul. Bronisława Czecha) i wyżej opisaną prostą wzdłuż stadionu.

Kontakt
ul. Bronisława Czecha 1
34-500 Zakopane 
tel. +48 18 26 326 60 
sekretariat.zakopane@cos.pl
www.zakopane.cos.pl


CENTRUM MIASTA
Na rolki polecamy również nowe miejskie trasy rowerowo-rolkowe:
- Dolna i Górna Rówień Krupowa to ścieżki pieszo-rowerowe, których nawierzchnia została przystosowana do jazdy nie tylko na rolkach, lecz także na rowerze, hulajnodze czy deskorolce. Znajdują się tu również bike stopy, czyli zatoczki z ławką, gdzie rolkarze mogą odpocząć. 
- Ulica Przewodników Tatrzańskich - droga do Kuźnic


HISTORYCZNO-KULTUROWO-PRZYRODNICZY SZLAK WOKÓŁ TATR
Natomiast w okolicy Zakopanego polecamy Historyczno-kulturowo-przyrodniczy szlak wokół Tatr, jest to wspólny polsko-słowacki markowy produkt turystyczny Euroregionu "Tatry", który zakłada realizację liczącej ponad 250 km pętli wokół Tatr z trasami rowerowymi, rolkowymi, narciarskimi i biegowymi. Przebiega ona przez położone po obu stronach Tatr historyczno-kulturowe krainy Podhala, Orawy, Liptowa i Spisza.
MAPA >>

Baza wydarzeń

wyszukiwanie zaawansowane Strzałka

Dodatkowe kategorie

Wybierz przedział czasowy