Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   17.59   0   92   0
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   12.88
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   12.35   15.74
Józefa Piłsudskiego   11.96   15.59
Tytusa Chałubińskiego   10.42   13.41
Zofii i Witolda Paryskich   18.55   28.93
Kuźnice   11.65   14.87
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   26.3   33.09
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Czw. 25.04 23:00
Zachmurzenie
1° / -1° zachmurzenie małe
Pt. 14:00
Deszczowo
Sob. 14:00
Deszczowo
Nd. 14:00
Zachmurzenie
14°
Pon. 14:00
Zachmurzenie
19°
Wt. 14:00
Zachmurzenie
21°
Zdjęcie promujące Zakopane

Trwa rekrutacja do 10. edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska

#StartUP Małopolska to program szkoleniowo-mentorski dla firm MŚP z Małopolski działających na rynku nie dłużej niż 3 lata (wg stanu na dzień 1.04.2020 r.). Jest on kierowany przede wszystkim do startupów wdrażających innowacyjne rozwiązania

Program obejmuje m.in. indywidualne konsultacje z mentorami (aż 30 godzin dla każdej firmy), specjalistyczne warsztaty w obszarach kluczowych dla rozwoju firmy (takich jak m.in. marketing, sprzedaż, prezentacja oferty), udział firm w wydarzeniach branżowych i startupowych. Dodatkowo przez cały okres udziału w programie firmy objęte są opieką managera akceleracji, który określa indywidualne ścieżki akceleracji dla każdej firmy (w tym szczegółowy plan pracy z ekspertami i mentorami, adekwatny do potrzeb konkretnej firmy), a na zakończenie udziału w programie plan i kierunki dalszego rozwoju firmy.

W ramach każdej edycji programu wsparcie uzyskuje ok. 8 firm. Jest ono ukierunkowane na indywidualne podejście do każdej firmy, aby zapewnić jak najwyższą efektywność. Udział w programie jest bezpłatny dla firm.

W efekcie udziału w programie firmy zdobywają wiedzę istotną przy rozwijaniu swoich produktów, skalowaniu biznesu, wchodzeniu na nowe rynki i pozyskiwaniu inwestorów. Mają też możliwość nawiązania kontaktów, m.in. z inwestorami czy potencjalnymi odbiorcami technologii, a także skorzystania ze wsparcia doświadczonych mentorów. Jest to możliwe dzięki organizacjom wspierającym merytorycznie program, którzy reprezentują fundusze inwestycyjne, duży biznes, w tym lokalne firmy i międzynarodowe korporacje. W gronie tych instytucji w poprzednich edycjach znalazły się m.in. Grupa Azoty, Laboratorium Innowacji Banku Pekao S.A., Oracle Polska Sp. z o.o., Dragon Poland Sp. z o.o. Sp. k., TenderHut S.A., Assay Management Sp. z o.o.

W dotychczasowych dziewięciu edycjach programu ze wsparcia skorzystały 64 firmy z Małopolski.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.startup.malopolska.pl. Na stronie znajduje się również elektroniczny formularz rekrutacyjny, poprzez który można zgłosić się do programu.

Rekrutacja do 10. edycji #StartUP Małopolska trwa do 2 października.

Zapraszamy!

(APM)