Ikona wyboru języka Polski
Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   5.05   0   70.31   0
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   4.24
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   6.55   8.21
Józefa Piłsudskiego   6.4   8.07
Tytusa Chałubińskiego   8.08   10.49
Zofii i Witolda Paryskich   13.07   16.81
Kuźnice   8.99   11.32
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   0.39   0.51
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Czw. 25.07 14:00
Deszczowo
16° / 8° słabe opady deszczu
Pt. 14:00
Zachmurzenie
20°
Sob. 14:00
Zachmurzenie
24°
Nd. 14:00
Zachmurzenie
24°
Pon. 14:00
Zachmurzenie
18°
Wt. 11:00
Słonecznie
18°
Zdjęcie promujące Zakopane

Reklamy banerowe


Zamieść swoje ogłoszenie w formie reklamy banerowej na łamach Informatora Zakopane.pl dla Turysty. Dotrzyj do szerokiej grupy turystów dla których Informator jest przewodnikiem po Zakopanem i miejscem poszukiwania w nim właśnie takich działalności w Zakopanem jak Twoja! Twoja reklama będzie wyświetlać się także w elektronicznej formie Informatora, który jest dostępny na portalu www.zakopane.pl, a także na ogólnodostępnej platformie ISSUU.

Wszystkie niezbędne informacje na temat zamieszczania reklam znajdują się w plikach do pobrania.

Szczegółowych informacji udziela Zakopiańskie Centrum Kultury pod numerem, tel. +48 18 20 120 04 lub mailowo: reklama@zck.com.pl


To renomowane wydawnictwo Urzędu Miasta Zakopane oraz Zakopiańskiego Centrum Kultury. Informator wydawany jest od 2016 roku w cyklu comiesięcznym. Do czerwca 2024 roku ukazało się łącznie 110 numerów wydawnictwa, w tym 11 numerów w wersji angielskiej - wydawanych w miesiącach wakacyjnych: lipiec, sierpień. Główną ideą publikacji jest stworzenie dla turysty podręcznego przewodnika po mieście, dzięki któremu w przystępny sposób odnajdzie dla siebie interesujące treści. Znajdzie w nim informacje dotyczące wydarzeń organizowanych w przestrzeni miasta, odnajdzie placówki: kulturalne i rekreacyjne oraz zapozna się z prezentowane przez nie ofertą. Informator to również kompendium wielu użytecznych informacji, pomagających zorganizować pobyt w Zakopanem w najbardziej odpowiedni dla czytelnika sposób. Ciekawa grafika oraz wysoka jakość sprawia, że każdy turysta chętnie sięga po nasz Informator. W dobie cyfryzacji i ciągłego rozwoju miasta, produkt jest dostępny także w wersji online na bardzo popularnym wśród mieszkańców i turystów portalu zakopane.pl oraz globalnej platformie internetowej ISSUU - umożliwiającej wydawanie treści w formie elektronicznej. W ten sposób zapewniamy pełną dostępność treści z możliwością zamieszczenia linków do materiałów źródłowych.

Szeroka dystrybucja informatora w przestrzeni miasta, dbałość o promocję każdego kolejnego numeru, dzięki stronie zakopane.pl, wzmocniona dzięki popularnym oficjalnym profilom miasta na portalach społecznościowych - zapewniają rozbudowaną, wielopłaszczyznową promocję wydawnictwa.

Informator w liczbach:

  • drukowany nakład miesięczny od 5 do 12 tys. egzemplarzy*
  • dodatkowy nakład 2 tys. egzemplarzy w j.angielskim w sierpniu
  • ponad 40 stron w każdym wydaniu
  • dystrybucja do ponad 150 miejsc

Internetowe kanały promocyjne - dostępność Informatora:

2023 r. - 3 mln 300 tys. wyświetleń


  • informator na portalu Zakopane.pl: średnia ilość rocznych odsłon na poziomie 84 tys.

  • dostęp do informatora poprzez międzynarodową platformę Issuu: potencjał platformy z comiesięcznymi 40 mln wizyt z całego świata. Średnia ilość miesięczna Informatora na poziomie 5 tysięcy

* dane za rok 2024


PLIKI DO POBRANIA:

- Cennik

- Regulamin zamieszczania reklam

- Formularz zamówienia reklamy

- Oświadczenie o prawach autorskich