Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   8.43   0   82.04   0
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   8.23
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   5.14   6.37
Józefa Piłsudskiego   4.74   5.86
Tytusa Chałubińskiego   5.59   7.11
Zofii i Witolda Paryskich   4.49   5.74
Kuźnice   5.14   6.44
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   0.2   0.29
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Śr. 24.07 20:00
Deszczowo
19° / 14° umiarkowane opady deszczu
Czw. 14:00
Deszczowo
13°
Pt. 14:00
Słonecznie
20°
Sob. 14:00
Zachmurzenie
25°
Nd. 14:00
Deszczowo
22°
Pon. 14:00
Słonecznie
19°
Zdjęcie promujące Zakopane
Oranment

Quady

JAZDA NA QUADACH

Dla tych, którzy lubią poszaleć po bezdrożach i raczej hałas niż cichy kontakt z przyrodą proponujemy jazdę na quadach. Wbrew pozorom w okolicach Zakopanego jest sporo tras, gdzie można sobie pojeździć (oczywiście nie po terenach Tatrzańskiego Parku Narodowego). Mamy trasy widokowe, propozycje ekstremalne, firmy oferują też imprezy integracyjne. Zarówno klienci indywidualni jak i grupy zorganizowane będą miały z czego wybierać. 


QUADS ZAKOPANE 
Wypożyczalnia quadów w Zakopanem, organizator wycieczek w Zakopanem oraz wypraw górskich na quadach dla turystów z Polski i zagranicy. Posiada quady i czterokołowce Yamaha oraz Can Am - wszystkie pojazdy zarejestrowane i w pełni ubezpieczone. Gwarancja wspaniałej górskiej przygody i najlepszej zabawy dzięki dostępnym terenom i nowoczesnym pojazdom - na quadach poczujecie prawdziwą przygodę w górach oraz zobaczycie wspaniałe widoki na całe Tatry i Podhale. 

Firma od 2002 roku organizuje wyprawy na quadach w Zakopanem. Podczas każdej wyprawy na początku prowadzona jest szybka szkoła quadów, czyli nauka jazdy quadami przeprawowymi. Przewodnicy to na co dzień instruktorzy ATV Akademii - "elitarnej szkoły jazdy na quadach" dbają o bezpieczeństwo użytkowników quadów, szkolą Wojsko, Straż, Policję, Pogotowia Ratunkowe. 

W ofercie firmy znajdują się także imprezy integracyjne, zajęcia teambuilding oraz imprezy integracyjne dla firm.

Godziny otwarcia
codziennie od 10.00 do 18.00

Kontakt
ul. Nowotarska 27B
34-500 Zakopane 
tel. +48 519 519 029
info@quady-zakopane.pl
www.quady-zakopane.pl

OFF ROAD ZAKOPANE
Idealna propozycja dla osób poszukujących nowych doświadczeń i mocnych wrażeń. Profesjonalni instruktorzy czuwają nad Państwa bezpieczeństwem, udzielając instrukcji teoretycznej przed rozpoczęciem wyprawy, jak i porad praktycznych podczas przepraw.

Kontakt
tel. +48 733 550 577
+48 501 571 262
offroadzakopane@gmail.com


QUADOO ADVENTURE 4X4
Quadoo Adventure jest wypożyczalnią quadów, ale także organizuje latem wyprawy na quadach z przewodnikiem, pomaga stawiać pierwsze kroki, uczy jeździć i doskonalić technikę jazdy. Oferuje wycieczki widokowe i wyprawy quadowe. Organizuje imprezy integracyjne oraz eventy, imprezy off road dla firm w Zakopanem oraz wyjazdy firmowe i eventy. Obsługuje turystów, firmy eventowe, korporacje, biura turystyczne i biura podróży. Stawia na bezpieczeństwo - jest to podstawa każdej wyprawy. Uczestnikom wypraw oferuje stroje, kaski, rękawice, gogle i buty. Firma stara się aby wycieczka na quadach była wspaniałą przygodą, dbając o to, aby podczas wycieczki mogli Państwo poczuć teren oraz wspaniałe widoki na góry. Posiada quady ATV i czterokołowce 4x4.

Bazą Quadoo Adventure jest Zakopane, a konkretnie Gubałówka, 300 metrów od górnej stacji wyciągu krzesełkowego Szymoszkowa oraz 150 metrów od górnej stacji wyciągu Butorowy Wierch (baza czynna jest sezonowo). Instruktorzy dbają, aby każdy uczestnik wypraw czuł się komfortowo. Do organizacji imprez podchodzą z sercem i pasją, a ich doświadczenie gwarantuje profesjonalną obsługę imprezy i wybór najlepszych tras. 

Godziny otwarcia
codziennie w sezonie od 9.00 do 18.00

Kontakt
ul. Zubka 40 / Gubałówka
34-500 Zakopane
tel. +48 18 54 615 30
+48 501 575 575
info@quadoo.pl
www.quadoo.pl/quady_zakopane.html


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WYPRAWY BUGGY UTV


SAFARI.pl - Wyprawy Buggy UTV w Zakopanem

Urlop w Zakopanem to doskonała okazja by przeżyć prawdziwą przygodę w górach!

Zapraszamy na prawdziwe Safari po Podhalu! Turystycznie, widokowo, offroadowo - wspólnie przetrzemy nowe szlaki i dotrzemy w dzikie zakątki Podhala w otoczeniu zachwycających widoków...

Wyprawa autami buggy to gotowy pomysł na udany dzień dla każdego, kto uwielbia motoryzację, góry i przyrodę!

Samochody Buggy UTV są równie zwinne w terenie, co quady, a jednocześnie o wiele bardziej komfortowe. W naszej wypożyczalni czekają na Ciebie nowe Buggy marki Can-am w wersji 2 i 4-osobowej. Jest to więc atrakcja polecana także parom i rodzinom, które szukają super przygody.

Każda wyprawa odbywa się pod okiem doświadczonego w terenie Przewodnika. W ofercie wyprawy kilkugodzinne z ogniskiem na widokowej polanie lub całodniowe.

Zobacz VIDEO z naszej wyprawy: https://www.youtube.com/watch?v=rf1BJ7_4Bw8&feature=emb_title


Kontakt:
SAFARI.pl
Nowotarska 27b
34-500 Zakopane
+48 501 686 386
info@safari.pl
Zarezerwuj ONLINE:
www.safari.pl

wyszukiwanie zaawansowane Strzałka

Dodatkowe kategorie

Dodatkowe kategorie

Wybierz przedział czasowy