Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   2.91   358.28   95.78   0.76
PM2.5 PM10
ul. Sienkiewicza   -   9.21
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   5.3   6.91
Józefa Piłsudskiego   5.13   6.8
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   7.38   10.45
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: Partner
Nd. 05.04 17:00
Słonecznie
11° / 0° bezchmurnie
Pon. 14:00
Słonecznie
13°
Wt. 14:00
Słonecznie
15°
Śr. 14:00
Słonecznie
17°
Czw. 14:00
Słonecznie
16°
Pt. 14:00
Zachmurzenie
11°
Zdjęcie promujące Zakopane

Kwesta Zaduszkowa

Po raz dwudziesty ósmy 1 listopada na zakopiańskich cmentarzach odbędzie się zaduszkowa kwesta, którą przeprowadzać będzie Towarzystwo Opieki nad Zabytkami. Podobnie jak w ubiegłych latach, środki zebrane podczas zbiórki przekazane zostaną na remont zabytkowych nagrobków.

XXVIII Kwesta Zaduszkowa 1 listopada 2019

Stary Cmentarz

8:00-9:00 Towarzystwo Opieki nad Zabytkami: Regina Mrowca –Kenar, Wojciech Hyc

9:00-10:00 Radni Miasta: Paweł Strączek, Maciej Gąsienica-Walczak

10:00-11:00 Radni Miasta: Maria Łukaszczyk, Jerzy Jędrysiak,

11:00-12:00 Urząd Miasta Zakopane: Joanna i Andrzej Staszak

12:00-13:00 Towarzystwo Gimnastyczne Sokół: Stanisław Marduła, Leszek Behounek, Jan Karpiel-Bułecka, Tadeusz Szostak

13:00-14:00 Związek Podhalan: Maria Cukier, Maria Gąsienica-Gładczan, Wojciech Zubek, Marcin Zubek

14:00-15:00 Stowarzyszenie Zakopiańska Budowlanka: Maria Magdalena Świerk, Jan Chyc, Krzysztof Kowacz

15:00-16:00 Muzeum Tatrzańskie: Anna Wende-Surmiak, Katarzyna Para, Michał Murzyn

16:00-17:00 Artyści zakopiańscy: Ewa Fortuna, Ewa Ross-Baczyńska, Stanisław Cukier, Czesław Jałowiecki

17:00-18:00 Fundacja Zakopiańczycy w Poszukiwaniu Tożsamości:

Maciej Krupa, Piotr Mazik, Wiesław Szpilka

18:00-19:00 Towarzystwo Opieki nad Zabytkami: Agata Nowakowska Wolak, Maria Gąsienica – Chmiel, Mariusz Koperski


Nowy Cmentarz

8:00-9:00 Biblioteka i UMZ: Bożena Gąsienica i Anna Karpiel-Semberecka

9:00-10:00 Stowarzyszenie Przyjaciół Twórczości Jana Kasprowicza –

Harenda:Beata Denis-Jastrzębska, Małgorzata Karpiel, Piotr Kyc

10:00-11:00 Radni Miasta: Wawrzyniec Bystrzycki, Marek Donatowicz

12:00-13:00 Włodarze Miasta: Leszek Dorula, Agnieszka Nowak-Gąsienica, Tomasz Filar

13:00-14:00 Radni Miasta: Zbigniew Szczerba, Krzysztof Wiśniowski

14:00-15:00 Radni Miasta: Jan Gluc, Stanisław Majerczyk

15:00-16:00 Radni Miasta: Bartłomiej Bryjak, Łukasz Filipowicz

16:00-17:00 Towarzystwo Miłośników Teatru im. H. Modrzejewskiej w Zakopanem:Grażyna Syrzistie, Joanna Stachoń, Mirosław Zawisza, Mariusz Koperski

17:00-18:00 Tatrzańska Izba Gospodarcza:Agata Wojtowicz, Anna Filipowicz, Czesław Ślimak

18:00-19:00 Towarzystwo Opieki nad Zabytkami: Zofia Chyc-Magdzin oraz Szymon Chyc-Magdzin z Rodziną

(AKS)