Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   28.51   842.28   1.58   5.1
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   33.62
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   43.25   56.76
Józefa Piłsudskiego   7.45   9.83
Tytusa Chałubińskiego   11.25   15.78
Zofii i Witolda Paryskich   18.12   25.77
Kuźnice   5.48   7.08
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   0.52   0.63
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Pt. 07.10 02:00
Zachmurzenie
12° / 10° zachmurzenie małe
Sob. 14:00
Zachmurzenie
17°
Nd. 14:00
Zachmurzenie
10°
Pon. 14:00
Zachmurzenie
15°
Wt. 14:00
Zachmurzenie
14°
Zdjęcie promujące Zakopane

Przedsiębiorcy, wspólnie możemy więcej!


Miasto Zakopane w ramach kampanii dobre eMOCje pragnie promować lokalne aktywności oraz zaprezentować szerokie możliwości rekreacji i odpoczynku, jakie oferuje nasza urokliwa górska miejscowość. Duży wachlarz ofert dla koneserów sztuki, muzyki, folkloru czy teatru co roku przyciąga grono turystów pod Tatry. Poprzez wspólne działanie możemy razem przyczynić się także do ukazania wielu atrakcji przygotowanych przez zakopiańskich przedsiębiorców.

Zakopane to przede wszystkim miasto turystyczne, pełne przepięknych tras widokowych, rozmaitych szlaków górskich, wędrując którymi można wciąż na nowo odkrywać i doceniać niezwykłe walory tatrzańskiej przyrody, ciszę i spokój skalnych zakątków, a także doświadczać niezwykłych przeżyć i adrenaliny towarzyszącej wspinaczkom wysokogórskim.

Miasto od wielu już lat tętni życiem, zarówno kulturalnym, górskim, jak i sportowym. Dniem i nocą barwne Krupówki przyciągają gości z całego świata, chcących przespacerować się po sławnym deptaku. Dzięki naszej kampanii chcemy zaprosić do odkrywania Zakopanego na nowo i zapoznania się z naszymi różnorodnymi pomysłami na spędzanie tu wolnego czasu, odpowiadającymi różnym gustom, upodobaniom i oczekiwaniom. W ramach tych działań realizujemy cykl spotów promujących rozmaite atrakcje i formy aktywności. Będą one udostępniane na naszych stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych.

Także Państwo mogą wziąć aktywny udział w pokazywaniu walorów naszego miasta. Gorąco zachęcamy do włączenia się w nasze działania, udostępniania przygotowywanych przez Miasto treści, lajkowania i komentowania. Jesteśmy także otwarci na Państwa pomysły. Poprzez przygotowaną przez Miasto kampanię mogą Państwo promować także swoją działalność gospodarczą w branży turystycznej. Wspólnie możemy więcej, a chcemy z naszym przekazem dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców!


Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszej strony internetowej, mediów społecznościowych oraz hasztagu #ZakopaneDobreEmocje.


Spoty promocyjne kampanii #ZakopaneDobreEmocje, które już ukazały się w naszych mediach społecznościowych:


(WK)