Jakość powietrza
Brak danych
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   20.85   1585.76   3.06   13.44
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   88.52
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   83.03   106.1
Józefa Piłsudskiego   100.81   141.35
Tytusa Chałubińskiego   53.7   74.18
Zofii i Witolda Paryskich   44.28   69.22
Kuźnice   71.45   101.97
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   25.31   32.65
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Czw. 01.12 07:00
Zachmurzenie
-1° / -0° zachmurzenie umiarkowane
Pt. 13:00
Zachmurzenie
Sob. 13:00
Zachmurzenie
Nd. 13:00
Zachmurzenie
Pon. 13:00
Zachmurzenie
Wt. 04:00
Śnieg
Zdjęcie promujące Zakopane

Laureaci konkursu WSZYSCY RAZEM 2021

Przedstawiamy laureatów nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym "Wszyscy Razem 2021", którzy zostali wyłonieni spośród 127 uczestników. Gratulujemy!

PRACE NAGRODZONE:

Kategoria I-przedszkola: GRZĄŚLEWICZ JAŚ, CHYC-MAGDZIN STANISŁAW, CIASTOŃ JAN

Kategoria II-klasy 0 – 2 szkoły podstawowe: CHOWANIEC-BOMBAC DANIEL, PALIDER JULIA, FEDRO MATEUSZ

Kategoria III-klasy 3 - 5 szkoły podstawowe: GĄSIENICA-KOŚCIELNY ANNA, WALICZEK MATEUSZ, AMILKIEWICZ ANDRZEJ

Kategoria IV-klasy 6 - 8 szkoły podstawowe: GĄSIENICA- GROŃ ZUZANNACZUREJA MARTYNAMACURA MONIKA

PRACE WYRÓŻNIONE:

Kategoria I-przedszkola: MAREK ANNA, TATAR STEFANIA, ZIĘBA-JASIŃSKA FAUSTYNA, BRUS PRZEMYSŁAW, BARTUŚ WIKTORIA, GĄSIENICA-JÓZKOWY EDYTKA, BOJDA KRZYSZTOF

Kategoria II- KL. 0 – 2 Szkoły Podstawowe: WOŹNICKA MARTYNA, DORULA KATARZYNA, RZADKOSZ LENA, BAFIA ANNA, ŁUKASZCZYK JULIA, KORCZAK MARIA, STACHOŃ ALAN

Kategoria III-KL. 3 – 5 Szkoły PodstawoweBACHLEDA PIOTR, SAMULSKA MARTA, GUT EMILIA, DZIERZĘGA ANDRZEJ, KUKUC MAGDA, STACHOŃ-MACIAK PAWEŁ

Kategoria IV- KL. 6 – 8 Szkoły Podstawowe: BACHLEDA-CURUŚ AMELIA

Wręczenie nagród nastąpi podczas Dnia Dziecka 30 maja o godz. 12.30 na scenie na Dolnej Równi Krupowej. Zapraszamy!

(APM)