Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Bardzo dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   8.58   312.55   67.95   2.87
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   11.85
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   7.13   8.02
Józefa Piłsudskiego   1.67   2.34
Tytusa Chałubińskiego   2.37   2.87
Zofii i Witolda Paryskich   2.42   3.59
Kuźnice   1.47   1.76
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   0.38   0.39
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Wt. 31.01 16:00
Śnieg
-3° / -2° słabe opady śniegu
Śr. 13:00
Śnieg
-1°
Czw. 13:00
Śnieg
-1°
Pt. 13:00
Zachmurzenie
-1°
Sob. 13:00
Śnieg
-3°
Nd. 13:00
Śnieg
-6°
Zdjęcie promujące Zakopane

Zakopane na antenie TVP

Już kolejny weekend Zakopane gości na antenach TVP, a ekipa telewizyjna realizuje materiały właśnie w naszym mieście. W niedzielę rano w programie "Pytanie na śniadanie" Zastępca Burmistrza Agnieszka Nowak-Gąsienica opowiadała o przygotowaniach do sezonu zimowego, bogatej ofercie wydarzeń i atrakcji oraz pomysłach na spędzanie wolnego czasu pod Giewontem.

To dobry moment na promowanie Zakopanego i zaproszenie turystów. Przed nami wspaniały okres świąteczno-noworoczny i zimowe ferie. Zima już nam zaczyna dopisywać, a w najbliższym czasie będzie się też dużo działo. Już 11 grudnia odbędą się Zakopiańskie Mikołajki, czyli duży festyn rodzinny z wieloma atrakcjami, w kolejnym tygodniu wraz z partnerskim miastem Sopot tradycyjnie otworzymy sezon zimowy i piękną góralską Bożonarodzeniową Szopkę. Wyjątkowym przeżyciem jest także spędzenie wigilii i Bożego Narodzenia w Zakopanem. 24 grudnia rozpoczynamy trwający do 2 lutego Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych „Dobrze żeś się Jezu pod Giewontem zrodziył…”. Kulminacyjnym momentem jest odżywicie Sylwester Marzeń z Dwójką. 

Natomiast styczeń i luty to już czas zimowych atrakcji i wydarzeń. W tym czasie organizowany jest Puchar Zakopanego Amatorów w Narciarstwie Alpejskim, 12h Slalom Maraton i World Snow Day i oczywiście największe sportowe wydarzenie - Puchar Świata w Skokach Narciarskich. Zima to oczywiście okazja przede wszystkim do wszelakich sportowych aktywności i rekreacji na świeżym powietrzu. W Zakopanem czeka na gości doskonała baza noclegowa – kwatery, pensjonaty, hotele, a także karczmy i restauracje, tętniące życiem Krupówki – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

O tym wszystkim w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem opowiadała Zastępca Burmistrza Agnieszka Nowak-Gąsienica, zapraszając na cały zimowy sezon i zapewniając o wyjątkowej atmosferze i gościnności. Wystąpiła także na antenie TVP Info. Podczas weekendu ekipa TVP nagrywała także spot promujący zblizający się Sylwester Marzeń z Dwójką.  

Fragment programu do obejrzenia

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/64757966/zakopan...

(AKS)