Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   4.54   0   92.18   0
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   17.19
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   -   -
Józefa Piłsudskiego   5.65   7.24
Tytusa Chałubińskiego   9.7   12.55
Zofii i Witolda Paryskich   8.25   10.77
Kuźnice   10.61   13.51
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   0.78   0.97
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Śr. 27.09 20:00
Słonecznie
19° / 12° bezchmurnie
Czw. 14:00
Zachmurzenie
21°
Pt. 14:00
Słonecznie
21°
Sob. 14:00
Zachmurzenie
17°
Nd. 14:00
Zachmurzenie
16°
Pon. 14:00
Zachmurzenie
18°
Zdjęcie promujące Zakopane

Zakopane na antenie TVP

Już kolejny weekend Zakopane gości na antenach TVP, a ekipa telewizyjna realizuje materiały właśnie w naszym mieście. W niedzielę rano w programie "Pytanie na śniadanie" Zastępca Burmistrza Agnieszka Nowak-Gąsienica opowiadała o przygotowaniach do sezonu zimowego, bogatej ofercie wydarzeń i atrakcji oraz pomysłach na spędzanie wolnego czasu pod Giewontem.

To dobry moment na promowanie Zakopanego i zaproszenie turystów. Przed nami wspaniały okres świąteczno-noworoczny i zimowe ferie. Zima już nam zaczyna dopisywać, a w najbliższym czasie będzie się też dużo działo. Już 11 grudnia odbędą się Zakopiańskie Mikołajki, czyli duży festyn rodzinny z wieloma atrakcjami, w kolejnym tygodniu wraz z partnerskim miastem Sopot tradycyjnie otworzymy sezon zimowy i piękną góralską Bożonarodzeniową Szopkę. Wyjątkowym przeżyciem jest także spędzenie wigilii i Bożego Narodzenia w Zakopanem. 24 grudnia rozpoczynamy trwający do 2 lutego Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych „Dobrze żeś się Jezu pod Giewontem zrodziył…”. Kulminacyjnym momentem jest odżywicie Sylwester Marzeń z Dwójką. 

Natomiast styczeń i luty to już czas zimowych atrakcji i wydarzeń. W tym czasie organizowany jest Puchar Zakopanego Amatorów w Narciarstwie Alpejskim, 12h Slalom Maraton i World Snow Day i oczywiście największe sportowe wydarzenie - Puchar Świata w Skokach Narciarskich. Zima to oczywiście okazja przede wszystkim do wszelakich sportowych aktywności i rekreacji na świeżym powietrzu. W Zakopanem czeka na gości doskonała baza noclegowa – kwatery, pensjonaty, hotele, a także karczmy i restauracje, tętniące życiem Krupówki – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

O tym wszystkim w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem opowiadała Zastępca Burmistrza Agnieszka Nowak-Gąsienica, zapraszając na cały zimowy sezon i zapewniając o wyjątkowej atmosferze i gościnności. Wystąpiła także na antenie TVP Info. Podczas weekendu ekipa TVP nagrywała także spot promujący zblizający się Sylwester Marzeń z Dwójką.  

Fragment programu do obejrzenia

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/64757966/zakopan...

(AKS)