Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   3.8   0   89.58   0
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   15.43
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   8.34   10.46
Józefa Piłsudskiego   6.58   8.32
Tytusa Chałubińskiego   8.64   10.89
Zofii i Witolda Paryskich   7.69   9.91
Kuźnice   9.63   11.97
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   4.38   5.58
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Pon. 20.05 14:00
Deszczowo
17° / 9° słabe opady deszczu
Wt. 14:00
Deszczowo
18°
Śr. 14:00
Deszczowo
14°
Czw. 14:00
Deszczowo
10°
Pt. 14:00
Deszczowo
16°
Sob. 11:00
Zachmurzenie
19°
Zdjęcie promujące Zakopane

Udany koncert otwierający  Sezon Letni w Zakopanem.

W miniony piątek oficjalnie przywitaliśmy Sezon Letni w Zakopanem. Koncert został zrealizowany w ramach Festiwalu „Lato z Radiem” przez Program Pierwszy Polskiego Radia, w partnerstwie z Miastem Zakopane.
Na transmisję koncertu na Placu Niepodległości, dzięki współpracy z Programem Pierwszym Polskiego Radia zaprosiło Miasto Zakopane i Zakopiańskie Centrum Kultury.

Mimo wcześniejszych, nie zachęcających warunków atmosferycznych, pogoda dopisała i wieczorna transmisja koncertu CLEO przyciągnęła tłumy mieszkańców oraz turystów spragnionych muzyki i rozrywki. Całość wydarzenia dopełniły liczne atrakcje, z których można było skorzystać od samego rana do późnego wieczoru m.in. Wawel Truck, który zorganizował wiele aktywności dla najmłodszych, a także rozdawał słodkie upominki czy też radiowa fotobudka przy której można było uwiecznić swój pobyt w Zakopanem pamiątkowymi zdjęciami. Aktywnościom towarzyszyły studio Programu Pierwszego Polskiego Radia z którego od godz. 7.30 nadawane były wejścia na żywo gości do kolejnych audycji radiowych takich jak „Sygnały Dnia”, „Lato z Radiem”, „Muzyczna Jedynka, „Ekspres Jedynki”. Towarzyszyły im liczne transmisje prezentujące walory naszego Miasta w mediach społecznościowych Polskiego Radia.

Za nami koncert inaugurujący tegoroczną, jubileuszową trasę "Lata z Radiem". Muzyczny maraton rozpoczęła Cleo, której koncert z Hotelu Belvedere w Zakopanem był transmitowany w piątkowy wieczór na Placu Niepodległości, a także na antenie radiowej Jedynki i w licznych relacjach na social mediach miejskich oraz radiowych. 
Cleo zaprezentowała największe przeboje. „To obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych polskich piosenkarek. Jak powiedziała w rozmowie z Jedynką, ostatnio zmieniła trochę styl, "skręciła" w stronę retro, vintage, czym kłania się wielkim damom pop i soul, w tym m.in. Arecie Franklin - mówi Marcin Kusy o Cleo. - W oczekiwaniu na nowy krążek, Cleo zaprezentowała podczas koncertu "Lata z Radiem" wszystko, co najlepsze w jej repertuarze, a zatem nie zabrakło takich przebojów, jak m.in.: "My Słowianie", "Kocham", "Łowcy Gwiazd" czy "Za krokiem krok". A całość wykonała wraz z zespołem na tle zapierającego widoku panoramy Tatr w Zakopanem” - dodaje redaktor naczelny Jedynki – Marcin Kusy.