Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   5.21   0   94.96   0
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   15.4
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   7.15   8.88
Józefa Piłsudskiego   7.27   9.26
Tytusa Chałubińskiego   9.66   12.13
Zofii i Witolda Paryskich   9.27   11.88
Kuźnice   10.92   13.73
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   2.94   3.6
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Pon. 20.05 11:00
Zachmurzenie
18° / 9° zachmurzenie duże
Wt. 14:00
Deszczowo
18°
Śr. 14:00
Deszczowo
14°
Czw. 14:00
Deszczowo
10°
Pt. 14:00
Deszczowo
16°
Sob. 08:00
Zachmurzenie
15°
Zdjęcie promujące Zakopane

Otwarcie sezonu letniego w Zakopanem!

Zarówno Zakopane, jak i Festiwal LATO Z RADIEM dla wielu Polaków oznaczają jedno - początek cudownych wakacji. Tak też będzie i w tym roku!
Miasto Zakopane, Zakopiańskie Centrum Kultury oraz Program Pierwszy Polskiego Radia zapraszają w plener do obejrzenia koncertu na telebimie ulokowanym na Placu Niepodległości. Koncert na Otwarcie Sezonu Letniego będzie też wydarzeniem inaugurującym trasę „Lata z Radiem”. Gwiazdą wieczoru będzie CLEO!
Koncert został zarejestrowany w pięknej scenerii Zakopanego z widokiem na majestatyczny Giewont. Startujemy już o godzinie 20.00 !
Ulokuj się w wygodnym leżaku, poczuj muzyczny klimat i bądź tego wieczoru z nami!

Wieczorne, muzyczne wydarzenie to nie wszystkie atrakcje czekające tego dnia na gości odwiedzających Plac Niepodległości. Dziennikarze Radiowej Jedynki kontynuują reporterską podróż po Polsce, by co tydzień odwiedzać miejsca i udowadniać za każdym razem, jak inspirujący i fascynujący jest nasz kraj, jak bogatą mamy historię i jak wiele można „zobaczyć" słuchając radia.
Już od samego rana w piątek, 25 czerwca Zakopane zagości na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia, a na Placu Niepodległości stanie plenerowe studio radiowe.
Zapraszamy do słuchania radiowych audycji takich jak Sygnały Dnia, Lato z Radiem, Muzyczna Jedynka i Express Jedynki.

Zachęcamy też do wykonania pamiątkowego zdjęcia w radiowej fotobudce Lata z Radiem!

Natomiast od godziny
11.00 czeka na Was ustawiony na placu Wawel Truck!

Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki Wawel. Przed ciężarówką Wawel Truck, w specjalnej strefie zabaw, o Wasze dobre samopoczucie dba nasza wesoła ekipa. Wawel Truck to niesamowita przygoda! Wypróbuj swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, poznaj tajniki produkcji czekolady i dowiedz się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Na koniec czeka na Ciebie magiczna strefa Wolności Wyboru – tu skomponujesz miks swoich ulubionych słodyczy!

Na Placu Niepodległości stanie również mobilny punkt Informacji Turystycznej przy której pracownicy będą udzielać informacji m.in. o letniej kampanii „Zakopane – eMOCje na lato”, o nadchodzących wydarzeniach, a także o ofercie turystycznej jaką ma do zaproponowania Miasto Zakopane na najbliższe letnie miesiące! W punkcie Informacji na turystów będą czekać także gadżety, mapy i materiały promocyjne!