Jakość powietrza
Bardzo dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   30.44   584.99   35.33   5.62
PM2.5 PM10
ul. Sienkiewicza   -   11.16
Czujniki o mniejszej dokładności:
ul. Kierpcówki 34 Kościelisko   7.75   11.04
Tatrzański Park Narodowy Zakopane   5.83   7.93
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner :
Śr. 14.11 19:00
Deszczowo
-1° / -4° słabe opady deszczu
Czw. 13:00
Deszczowo
Pt. 13:00
Słonecznie
Sob. 13:00
Słonecznie
Nd. 13:00
Zachmurzenie
Pon. 13:00
Śnieg
-2°

Komisja Ekonomiki, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  1. Bryjak Bartłomiej
  2. Figiel Józef
  3. Figlarz Zbigniew
  4. Filipowicz Łukasz
  5. Gąsienica Byrcyn Kacper
  6. Gluc Jan
  7. Jóźkiewicz Grzegorz
  8. Kalata Jacek
  9. Majerczyk Stanisław
  10. Szczerba Zbigniew
  11. Strączek Paweł
  12. Tatar Wojciech
  13. Topór Jasica Jan
  14. Wojak Maciej

Przewodniczący: Jan Gluc

Komisja Urbanistyki i Rozwoju

  1. Bryjak Bartłomiej
  2. Filipowicz Łukasz
  3. Gąsienica Byrcyn Kacper
  4. Gluc Jan
  5. Hyc Andrzej
  6. Jóźkiewicz Grzegorz
  7. Kalata Jacek
  8. Strączek Paweł
  9. Topór Jasica Jan
  10. Wojak Maciej

Przewodniczący: Bartłomiej Bryjak

Komisja Oświaty

  1. Donatowicz Marek
  2. Herman Jacek
  3. Jędrysiak Jerzy
  4. Majerczyk Stanisław
  5. Solańska Bożena
  6. Wiśniowski Krzysztof

Przewodniczący: Marek Donatowicz

Komisja Rewizyjna

  1. Bryjak Bartłomiej
  2. Figiel Józef
  3. Figlarz Zbigniew
  4. Filipowicz Łukasz
  5. Gąsienica Byrcyn Kacper
  6. Kalata Jacek
  7. Strączek Paweł
  8. Andrzej Hyc

Przewodniczący: Zbigniew Figlarz

Komisja Kultury

  1. Filipowicz Łukasz
  2. Herman Jacek
  3. Jędrysiak Jerzy
  4. Kalata Jacek
  5. Solańska Bożena
  6. Wojak Maciej

Przewodniczący: Jerzy Jędrysiak

Komisja Rodziny i Spraw Społecznych

  1. Figiel Józef
  2. Herman Jacek
  3. Jasiński Andrzej
  4. Jędrysiak Jerzy
  5. Solańska Bożena
  6. Tatar Wojciech
  7. Topór Jasica Jan

Przewodniczący: Jacek Herman

Komisja Sportu i Turystyki

  1. Donatowicz Marek
  2. Figlarz Zbigniew
  3. Gluc Jan
  4. Hyc Andrzej
  5. Majerczyk Stanisław
  6. Strączek Paweł
  7. Szczerba Zbigniew
  8. Wiśniowski Krzysztof

Przewodniczący: Krzysztof Wiśniowski

Doraźna Komisja Statutowa 

  1. Strączek Paweł
  2. Gluc Jan
  3. Wojak Maciej
  4.  Topór Jasica Jan

Przewodniczący: Jacek Kalata