Jakość powietrza
Brak danych
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   1.3   402.8   65.85   8.1
PM2.5 PM10
ul. Sienkiewicza   -   3
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   14.72   19.74
Józefa Piłsudskiego   5.78   7.97
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: Partner
Śr. 13.11 10:00
Deszczowo
11° / 8° umiarkowane opady deszczu
Czw. 13:00
Zachmurzenie
Pt. 13:00
Słonecznie
13°
Sob. 13:00
Zachmurzenie
13°
Nd. 13:00
Zachmurzenie
12°
Pon. 07:00
Zachmurzenie
Zdjęcie promujące Zakopane

Komisja Ekonomiki

Przewodniczący – Stanisław Karp

  • Paweł Strączek
  • Jacek Kalata
  • Marcin Sęk
  • Jan Gluc
  • Bartłomiej Bryjak
  • Grzegorz Jóźkiewicz

Komisja Urbanistyki i Rozwoju

Przewodniczący – Jacek Kalata

  • Stanisław Karp - zastępca przewodniczącego
  • Paweł Strączek
  • Grzegorz Jóźkiewicz
  • Bartłomiej Bryjak

Komisja Oświaty

Przewodnicząca – Maria Łukaszczyk

  • Maciej Gąsienica – Walczak
  • Stanisław Majerczyk
  • Lucyna Galica – Jurecka
  • Wawrzyniec Bystrzycki
  • Kazimierz Konarski
  • Jerzy Jędrysiak


Komisja Rewizyjna

Przewodniczący –Kazimierz Konarski

  • Jacek Kalata
  • Bartłomiej Bryjak
  • Krzysztof Wiśniowski
  • Tymoteusz Mróz
  • Wojciech Solik
  • Wawrzyniec Bystrzycki
  • Zbigniew Szczerba
  • Marek Donatowicz
  • Lucyna Galica-Jurecka
  • Stanisław Majerczyk
  • Maciej Gąsienica-Walczak
  • Maria Łukaszczyk
  • Marcin Sęk
  • Paweł Strączek
  • Stanisław Karp


Komisja Kultury

Przewodnicząca – Lucyna Galica – Jurecka

  • Jerzy Jędrysiak - zastępca przewodniczącego
  • Maria Łukaszczyk
  • Tymoteusz Mróz
  • Kazimierz Konarski
  • Maciej Gąsienica – Walczak
  • Wawrzyniec Bystrzycki


Komisja Rodziny i Spraw Społecznych

Przewodniczący – Józef Figiel

  • Lucyna Galica- Jurecka
  • Marcin Sęk - zastepca przewodniczącego
  • Krzysztof Wiśniowski
  • Wojciech Solik
  • Zbigniew Szczerba
  • Marek Donatowicz
  • Kazimierz Konarski
  • Jerzy Jędrysiak
  • Maciej Gąsienica – Walczak
  • Stanisław Karp
  • Jan Gluc
  • Wojciech Tatar

Komisja Sportu i Turystyki

Przewodniczący – Maciej Gąsienica – Walczak

  • Stanisław Majerczyk - zastępca przewodniczącego
  • Jan Gluc
  • Wawrzyniec Bystrzycki
  • Kazimierz Konarski

Komisja Gospodarki Komunalnej  i Ochrony Środowisk

Przewodniczący- Paweł Strączek

  • Stanisław Karp
  • Stanisław Majerczyk - zastępca przewodniczącego
  • Jacek Kalata
  • Wojciech Solik

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Przewodniczący - Marcin Sęk

  • Paweł Strączek
  • Jacek Kalata
  • Zbigniew Szczerba
  • Krzysztof Wiśniowski
  • Grzegorz Jóźkiewicz
  • Mark Donatowicz
  • Stanisław Karp - zastępca przewodniczącego
  • Lucyna Galica – Jurecka

Doraźna Komisja Statutowa

Marcin Sęk – Przewodniczący Komisji



  • Wawrzyniec Bystrzycki
  • Grzegorz Jóźkiewicz
  • Jacek Kalata
  • Stanisław Majerczyk
  • Zbigniew Szczerba