Jakość powietrza
Brak danych
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   -   -   -   -
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   -
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   5.59   6.61
Józefa Piłsudskiego   4.17   5.02
Tytusa Chałubińskiego   5.45   6.59
Kuźnice   5.69   6.76
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Nd. 13.07 14:00
Deszczowo
22° / 13° słabe opady deszczu
Pon. 14:00
Zachmurzenie
24°
Wt. 14:00
Deszczowo
20°
Śr. 14:00
Deszczowo
15°
Czw. 14:00
Deszczowo
17°
Pt. 11:00
Zachmurzenie
19°
Zdjęcie promujące Zakopane

Benefis Apoloniusza Rajwy

Uroczysty i wzruszający przebieg miał benefis Apoloniusza Rajwy, który w dniu 90. urodzin jubilata, 10 kwietnia, zgromadził w Teatrze Witkacego rodzinę i przyjaciół Poldka.

Po prezentacji "Aniołki Apoloniusza" życzenia Jubilatowi składali organizatorzy wydarzenia: Miasto Zakopane reprezentowane przez zastępcę burmistrza Agnieszkę Nowak-Gąsienicę i naczelnik Wydziału Kultury Joannę Staszak, Teatr Witkacego, Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Polskie Stowarzyszenie Przewodników Wysokogórskich i Stowarzyszenie Przewodników Tatrzańskich. 

Jubilat otrzymał dziesiątki życzeń i gratulacji, a wśród nich trzypiętrowy tort obrazujący drogę Poldka od jaskiń przez przewodnictwo po ulubiony Kasprowy Wierch.

Życie zaczyna się po 90! Wszystkiego najlepszego Drogi Apoloniuszu!

(APM)