Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Bardzo dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   8.9   0   40.5   0
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   6.6
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   20.73   27.21
Józefa Piłsudskiego   10.8   14.04
Tytusa Chałubińskiego   4.01   4.83
Kuźnice   5.35   6.53
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Czw. 01.05 08:00
Zachmurzenie
9° / 7° zachmurzenie małe
Pt. 14:00
Zachmurzenie
19°
Sob. 14:00
Deszczowo
19°
Nd. 14:00
Deszczowo
12°
Pon. 14:00
Zachmurzenie
Wt. 05:00
Deszczowo
Zdjęcie promujące Zakopane

Koncert Ani Stasińskiej "Rybki" z zespołem w Stacji Kultura Zakopane

9 listopada w Stacji Kultura odbył się wyjątkowy koncert, który na długo pozostanie w pamięci miłośników jazzu. Na scenie pojawiło się trio młodych, ale już utytułowanych muzyków: Anna Stasińska, Filip Gąsiorowski oraz Krzysztof Mysona. Ich występ był prawdziwą ucztą dla fanów klasycznych standardów jazzowych, jak również miłośników polskiej i światowej muzyki.

Anna Stasińska – wokal | Filip Gąsiorowski - fortepian | Krzysztof Mysona – kontrabas  

Za nami kolejny koncert muzycznego cyklu w Stacji Kultura. Zróżnicowany repertuar obejmował zarówno klasyki jazzu, jak i utwory popularne na całym świecie. W repertuarze znalazły się nie tylko amerykańskie standardy, ale również polskie kompozycje jazzowe, które trio wykonało z dużą starannością i pełnym zaangażowaniem, wkładając w swoje wykonania wiele emocji, co sprawiło, że każdy utwór nabrał wyjątkowego charakteru.

Występ młodych artystów w Stacji Kultura to doskonały przykład połączenia talentu, pasji i techniki, które w jazzowym wykonaniu tworzą niezapomniane doświadczenie. To była muzyczna podróż przez różne style i epoki, pełna emocji i wyjątkowego ducha, który charakteryzuje jazz. Publiczność mogła liczyć na świetną zabawę i doskonałą jakość. Młodzi muzycy z pewnością jeszcze nie raz zaskoczą nas swoimi występami.

---

To nie koniec muzycznych emocji w Stacji Kultura Zakopane. Już dziś zapraszamy Państwa na kolejne wydarzenie – Andrzejki z iNTarg BLUES. Koncert odbędzie się w Kawiarni Kawa & Kultura (Stacja Kultura) 30 listopada o godz. 18:00.