Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   5.31   0   72.79   0
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   6.15
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   5.97   7.38
Józefa Piłsudskiego   6.23   7.82
Tytusa Chałubińskiego   7.96   10.2
Zofii i Witolda Paryskich   13.53   18.01
Kuźnice   8.93   11.18
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   8.87   11.09
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Czw. 25.07 11:00
Deszczowo
15° / 8° słabe opady deszczu
Pt. 14:00
Zachmurzenie
20°
Sob. 14:00
Zachmurzenie
24°
Nd. 14:00
Zachmurzenie
24°
Pon. 14:00
Zachmurzenie
18°
Wt. 08:00
Słonecznie
14°
Zdjęcie promujące Zakopane

Koordynator

Koordynator ds. dostępności oraz Zespół ds. dostępności zostali powołani Zarządzeniem nr 17/2021 z dnia 19 stycznia 2021 roku w sprawie wyznaczenia Koordynatora oraz Zespołu ds. dostępności. 

Koordynator ds. dostępności:

Jakub Sikorski
Tel. 182020467
Mail: jsikorski@zakopane.eu

Godziny urzędowania:
poniedziałek 10.00 - 15.00
wtorek 9.00 - 14.00
środa 9.00 - 12.00
czwartek 9.00 - 12.15

Zespół ds. dostępności:

1.

Wydział Oświaty

Aneta Zwijacz - Kozica

182020471

azwijacz@zakopane.eu

2.

Wydział Kultury

Joanna Staszak

182020425

kultura@zakopane.eu

3.

Wydział Kultury Fizycznej i Komunikacji Społecznej

Regina Korczak-Watycha

182020449

rwatycha@zakopane.eu

4.

Informatyka

Bartłomiej Chyc

182020470

bch@zakopane.eu

5.

Referat Gospodarczy

Marek Kurek

182020454

mkurek@zakopane.eu

6.

Wydział Strategii i

Rozwoju

Michał Halaczek

182020495

mhalaczek@zakopane.eu

7.

Główny specjalista ds. BHP

Janusz Podolak

182020432

podolak@op.pl