Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Bardzo dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   11.7   0   69.1   0
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   12
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   8.87   10.8
Józefa Piłsudskiego   5.29   6.73
Tytusa Chałubińskiego   6.18   7.58
Kuźnice   6.41   7.85
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Śr. 30.04 08:00
Zachmurzenie
8° / 7° zachmurzenie duże
Czw. 14:00
Zachmurzenie
16°
Pt. 14:00
Zachmurzenie
18°
Sob. 14:00
Deszczowo
18°
Nd. 14:00
Deszczowo
12°
Pon. 05:00
Deszczowo
10°
Zdjęcie promujące Zakopane

Jednym słowem...Zakopane

Zapraszamy do obejrzenia na ogólnopolskiej antenie TVP 3 reportażu „Jednym słowem...Zakopane” zrealizowanego przez Miasto Zakopane, Zakopiańskie Centrum Kultury i Telewizję Polską, a poświęconego 5. edycji Zakopiańskiego Festiwalu Literackiego pod hasłem „Moc Słów”.

Reportaż dokumentuje trzy intensywne dni tegorocznego Festiwalu, który odbył się w Zakopanem w dniach
od 14 do 16 sierpnia. Mimo panującej pandemii, zapewniając odpowiednie bezpieczeństwo publiczności, Organizatorom udało się zaprosić na spotkania autorskie znanych i lubianych twórców i artystów, którzy podzielili się z publicznością swoją refleksją o „mocy słowa” w obecnej rzeczywistości, procesie twórczym, promowali też książki swojego autorstwa.
Wśród zarejestrowanych w reportażu gości festiwalowych znalazły się wypowiedzi między innymi Michała Rusinka, Wojciecha Bonowicza, Zośki Papużanki oraz Marty Dymek.

Serdecznie zapraszamy 24 SIERPNIA O GODZ.17:00 do TVP 3 !