Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dostateczna
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   -   -   -   -
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   -
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   176.05   220.01
Józefa Piłsudskiego   25.77   35.68
Tytusa Chałubińskiego   22.76   30.87
Kuźnice   8.9   10.75
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   36.02   46.83
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Sob. 24.01 22:00
Zachmurzenie
-2° / 1° zachmurzenie duże
Nd. 13:00
Zachmurzenie
-3°
Pon. 13:00
Deszczowo
Wt. 13:00
Zachmurzenie
Śr. 13:00
Śnieg
Czw. 13:00
Śnieg
Zdjęcie promujące Zakopane

Już wkrótce WIOSNA KULTURY w Zakopanem!

Wiosna Kultury w Zakopanem w tym roku zapowiada się bardzo ciekawie. Projekty prezentowane w przestrzeni Miasta podczas nadchodzących, coraz cieplejszych dni charakteryzują się z jednej strony kreatywnością, śmiałością i rezygnacją z artystycznych ograniczeń , z drugiej nawiązują do tak silnie obecnej w sercu Skalnego Podhala, pięknej kultury rodzimej.

Urząd Miasta Zakopane oraz Instytucje Miejskie przygotowały projekty, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających odbiorców. Swoje wydarzenia w tym czasie przygotowały m.in.: Miejska Biblioteka Publiczna im. S. Żeromskiego, Wydział Kultury Urzędu Miasta Zakopane, Zakopiańskiego Centrum Kultury z Miejską Galerią Sztuki im. Wł. Hr. Zamoyskiego oraz Centrum Kultury Rodzimej w Willi Czerwony Dwór.

Tegoroczną Wiosnę Kultury zainauguruje 6 marca w Miejskiej Galerii Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego konferencja prasowa, na której osoby zaangażowane w realizację poszczególnych projektów opowiedzą o planach na najbliższe cztery miesiące.

MIESZKAŃCÓW I TURYSTÓW OBECNYCH W TYM CZASIE W ZAKOPANEM ZAPRASZAMY NA KOLEJNY SEZON PEŁEN KULTURALNYCH WRAŻEŃ!

(MP)