Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   -   -   -   -
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   -
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   9.65   11.23
Józefa Piłsudskiego   7.21   8.71
Tytusa Chałubińskiego   8.1   9.7
Kuźnice   9.18   10.94
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   -   -
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Śr. 22.04 20:00
Deszczowo
5° / 3° słabe opady deszczu
Czw. 14:00
Zachmurzenie
Pt. 14:00
Zachmurzenie
Sob. 14:00
Zachmurzenie
14°
Nd. 14:00
Śnieg
Pon. 14:00
Słonecznie
Zdjęcie promujące Zakopane

Ślub plenerowy tylko w Zakopanem

Od 2015 roku istnieje możliwość organizacji cywilnych ślubów plenerowych, gdzie młoda para dowolnie wybiera miejsce zawarcia związku małżeńskiego z zachowaniem uroczystej formy i bezpieczeństwa uczestników. Jednymi z piękniejszych, jeśli nie najpiękniejszych miejsc dla tej uroczystej chwili są Zakopane i otaczające nasze miasto Tatry. 

O popularności Zakopanego, Kasprowego Wierchu czy Polany Kalatówki świadczy wzrastająca liczba związków małżeńskich zawartych w plenerze, od 6 ślubów w 2015 roku do 24 w roku bieżącym. 

Zachęcamy do wypowiedzenia słów przysięgi małżeńskiej w Zakopanem, gwarantując wyjątkową atmosferę i koloryt miejsca, co widać na zdjęciach ze ślubu Kamili i Szymona, którym dziękujemy za ich udostępnienie i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z USC, tel. 18 20 20 465.

Zdjęcia: Natalia Traczyk Fotografia

(APM)