Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Bardzo dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   -   -   -   -
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   -
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   28.43   39.04
Józefa Piłsudskiego   13.57   17.12
Tytusa Chałubińskiego   5.01   5.96
Kuźnice   6.81   8.27
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   20.47   25.37
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Sob. 18.04 23:00
Zachmurzenie
6° / 4° pochmurnie
Nd. 14:00
Zachmurzenie
14°
Pon. 14:00
Śnieg
Wt. 14:00
Śnieg
Śr. 14:00
Zachmurzenie
Czw. 14:00
Zachmurzenie
Zdjęcie promujące Zakopane

Zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Kościuszki na odcinku od ronda Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Sienkiewicza


Informujemy, iż w dniach od 7 czerwca do 10 czerwca 2022 roku w godzinach 08.00 do 17.00 nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Kościuszki na odcinku od ronda Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Sienkiewicza ze względu na roboty budowlane związane z wymianą nawierzchni.

Prosimy wszystkich użytkowników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie się do obowiązującej w tym czasie organizacji ruchu.

Jednocześnie informujemy, iż ruch pieszych poruszających się chodnikami w obrębie prac budowlanych odbywać się będzie zgodnie z tymczasową organizacją ruchu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom ruchu za dotychczasową wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności związane z prowadzonymi pracami remontowymi.


Źródło: WDT 

(WK)