Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dostateczna
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   -   -   -   -
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   -
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   146.71   178.05
Józefa Piłsudskiego   42.02   56.22
Tytusa Chałubińskiego   35.47   49.29
Kuźnice   8.07   9.86
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   31.76   42.32
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Nd. 25.01 01:00
Zachmurzenie
0° / 3° zachmurzenie duże
Pon. 13:00
Deszczowo
Wt. 13:00
Zachmurzenie
Śr. 13:00
Śnieg
Czw. 13:00
Śnieg
Zdjęcie promujące Zakopane

Pobiegli pamiętając o Żołnierzach Wyklętych

W niedzielę, 2 marca, na Górnej Równi Krupowej odbył się XIII Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym", którego uczestnicy oddali cześć bohaterom antykomunistycznego podziemia, którzy poświęcili swe życie w walce o niepodległą Ojczyznę.

Starterami biegu byli wicestarosta tatrzański Wawrzyniec Bystrzycki i sekretarz miasta Marek Możdżeń, który odczytał także list od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. W liście Prezydent podkreślił, że "pamięć o Żołnierzach Wyklętych łączy rodaków, zwłaszcza młodych, którzy z potrzeby serca odnaleźli w nich swój wzorzec miłości Ojczyzny i prawdziwego patriotyzmu". 

Bieg został zorganizowany przez MOSiR Zakopane na trzech dystansach: 5919 m, 3926 m i 1963 m. Wystartowało w nim 88 osób.

Zdjęcia: MJ

(APM)