Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Bardzo dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   -   -   -   -
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   -
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   1.05   1.39
Józefa Piłsudskiego   0.89   1.33
Tytusa Chałubińskiego   1.04   1.41
Kuźnice   0.86   1.17
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Pon. 25.08 14:00
Zachmurzenie
13° / 6° zachmurzenie duże
Wt. 14:00
Zachmurzenie
17°
Śr. 14:00
Zachmurzenie
23°
Czw. 14:00
Zachmurzenie
23°
Pt. 14:00
Zachmurzenie
26°
Sob. 11:00
Deszczowo
19°
Zdjęcie promujące Zakopane

Utrudnienia w ruchu drogowym

W sobotę 13 lipca w związku z wyścigiem kolarskim Tatra Road Race na trasie przejazdu wystąpią utrudnienia w ruchu i wzmożony ruch kolarzy.

- w godz. 10-11- wstrzymany będzie ruch w Kościelisku na ul. Nędzy Kubińca- odcinek od Hotelu Mercure Kasprowy do skrętu w ul. Salamandra i dalej w kierunku Dzianisza przez Butorowy Wierch.

- w godz. 12-16- na tym samym odcinku okresowo będzie wyłączany z ruchu samochodowego pas ruchu zgodny z kierunkiem jazdy zawodników.

- w godz. 12:15- 16:30 w Zakopanem przy skręcie do Hotelu Mercure Kasprowy będą miały miejsce wstrzymania ruchu w celu umożliwienia bezpiecznego skrętu w lewo jadącym do Kościeliska Zawodnikom.

Szczegółowa trasa wyścigu znajduje się na plakacie- organizatorzy proszą o zapoznanie się z nim i w miarę możliwości o ograniczenie przejazdu przez dane miejscowości w podanych godzinach.


(MP)