Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   37.97   0   16.49   0
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   49.86
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   -   -
Józefa Piłsudskiego   14.45   18.89
Tytusa Chałubińskiego   6.01   7.36
Zofii i Witolda Paryskich   24.27   37.27
Kuźnice   15.06   19.32
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   -   -
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Pon. 04.12 13:00
Zachmurzenie
-4° / -7° pochmurnie
Wt. 13:00
Zachmurzenie
-1°
Śr. 13:00
Zachmurzenie
Czw. 13:00
Śnieg
-1°
Pt. 13:00
Zachmurzenie
Sob. 10:00
Zachmurzenie
Zdjęcie promujące Zakopane

Audycje Programu Pierwszego Polskiego Radia oraz Radia Kierowców
 prosto ze Stacji Kultura Zakopane


To już niestety ostatni weekend tegorocznych wakacji. Pamiętajmy jednak, że eMOCjonujące lato w Zakopanem trwa nadal! Zapraszamy wszystkich słuchaczy na audycje Polskiego Radia nadawane prosto z naszego pięknego miasta oraz dodatkowe atrakcje organizowane w jego przestrzeni.


Polskie Radio Kierowców zaprasza na pokazy driftu samochodowego oraz alkoslalom z wykorzystaniem alkogogli. Atrakcje te dostępne są dla wszystkich chętnych dzisiaj oraz przez cały jutrzejszy dzień tj. 27 – 28 sierpnia na ul. Słonecznej (boisko przy Liceum Ogólnokształcącym im. Oswalda Balzera w Zakopanem).
Natomiast dzisiaj (piątek) od późnego popołudnia - godz. 17 do samego wieczora - godz. 22 słychać będzie Zakopane również na antenie Polskiego Radia Kierowców.

W sobotę 28 sierpnia w godz. od 9 do 12 zapraszamy na audycję „Lata z radiem”, emitowaną już od 50 – lat na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia.

Miejsce, z którego będziemy mogli posłuchać jej tym razem, to nowy obiekt na kulturalnej i turystycznej mapie naszego miasta — Stacji Kultura Zakopane.
To w niej znajdziemy między innymi otwarte w maju nowoczesne Centrum Informacji Turystycznej, które w swoich wnętrzach tym razem przyjmie nie tylko turystów, ale i radiowców i ich gości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowych funkcjonalności Centrum Informacji Turystycznej, nowego miejsca, jakim jest Stacja Kultura Zakopane oraz o roli, jaką ma pełnić, czy posłuchać na temat najbliższych wydarzeń, które oferuje Miasto Zakopane i Zakopiańskie Centrum Kultury zapraszamy raz jeszcze do spędzenia tego czasu przed radioodbiornikiem, przy komputerze lub telefonie.

Pamiętajmy, że eMOCjonujące lato z Zakopanem nadal trwa!