Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   -   -   -   -
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   -
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   12.5   14.29
Józefa Piłsudskiego   6.42   7.41
Tytusa Chałubińskiego   6.97   8.36
Kuźnice   7.75   9.08
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   0.37   0.41
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Wt. 14.07 23:00
Deszczowo
17° / 16° słabe opady deszczu
Śr. 14:00
Deszczowo
16°
Czw. 14:00
Deszczowo
22°
Pt. 14:00
Deszczowo
25°
Sob. 14:00
Deszczowo
20°
Nd. 14:00
Deszczowo
18°
Zdjęcie promujące Zakopane

Wystawa "Tatry nas łączą" w Mediatece

W Mediatece Stacja Kultura Zakopane przy ul. Chramcówki 35a została otwarta polsko – słowacka wystawa „Tatry nas łączą”, która jest efektem niedawnej wizyty w Popradzie Burmistrza Miasta Zakopane Łukasza Filipowicza, gdzie podczas spotkania z Konsulem Honorowym Republiki Słowackiej Wiesławem Wojasem oraz Burmistrzem Miasta Poprad Antonem Danko odbyły się rozmowy w sprawie dalszej współpracy transgranicznej miast partnerskich.

To wspólny projekt Miasta Zakopane oraz Miasta Poprad, który prezentuje w formie pocztówek historycznych sprzed I i II wojny światowej to co najpiękniejsze od Zakopanego aż po Poprad na Słowacji: Tatry, folklor, zwyczaje i tradycje.

Wystawa została opracowana przez Polską Akademię Nauk w Warszawie oraz Archiwum w Popradzie i będzie podróżować po całej Polsce, cieszymy się że pierwszym przystankiem jest Zakopane! Ekspozycję można podziwiać do 14 listopada br. od poniedziałku do soboty w godzinach funkcjonowania Mediateki Stacja Kultura Zakopane, a więc od 10:00 do 18:00. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Wystawa "Tatry nas łączą"
24.10.2024 - 14.11.2024
Mediateka Stacja Kultura Zakopane - jednostka Miejskiej Biblioteki Publicznej im. S. Żeromskiego
ul. Chramcówki 35a, Zakopane
Wstęp wolny