Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Bardzo dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   -   -   -   -
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   -
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   8.16   9.99
Józefa Piłsudskiego   5.66   7.19
Tytusa Chałubińskiego   4.79   6.03
Kuźnice   3.35   4.16
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Pt. 12.09 20:00
Deszczowo
15° / 11° słabe opady deszczu
Sob. 14:00
Zachmurzenie
21°
Nd. 14:00
Deszczowo
13°
Pon. 14:00
Zachmurzenie
16°
Wt. 14:00
Deszczowo
18°
Śr. 14:00
Deszczowo
11°
Zdjęcie promujące Zakopane

Litera - idea i forma - wirtualna prezentacja prac, część I


Szanowni Państwo,

z okazji 87. rocznicy nadania Zakopanemu praw miejskich oraz w ramach Festiwalu „Inspirowane górami” Miejska Galeria Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego przygotowała wystawę pn. „Litera – Idea i Forma”.
W związku z trwającym czasowym zamknięciem dla zwiedzających Miejskiej Galerii Sztuki, spowodowanym zwiększającą się ilością zachorowań wywołanych wirusem SARS-CoV-2 na terenie całego kraju, zapraszamy do zwiedzania wystawy online. Nasze wirtualne oprowadzanie rozpoczęliśmy od prezentacji eksponatów i dokumentów z archiwum Miejskiej Biblioteki Publicznej im. S. Żeromskiego. Kolejne prezentacje będą dotyczyły archiwaliów i eksponatów użyczonych od innych instytucji lub kolekcji prywatnych.

Zachęcamy także do obejrzenia kolejnego odcinka programu "Pod Tatrami", w znacznej części poświęconego wystawie w Miejskiej Galerii Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego. 

Materiał znajduje się pod linkiem: https://krakow.tvp.pl/50594837/31102020?fbclid=IwA...