Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Bardzo dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   -   -   -   -
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   -
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   1.24   1.43
Józefa Piłsudskiego   1.95   2.29
Tytusa Chałubińskiego   2.5   3.08
Kuźnice   1.11   1.32
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   -   -
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Sob. 06.06 02:00
Zachmurzenie
7° / 9° zachmurzenie duże
Nd. 14:00
Deszczowo
20°
Pon. 14:00
Zachmurzenie
21°
Wt. 14:00
Deszczowo
20°
Śr. 14:00
Zachmurzenie
14°
Zdjęcie promujące Zakopane

Kurierzy Tatrzańscy – farbą i kredką

W Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP w Zakopanem otwarta została wystawa, na której zaprezentowano prace laureatów konkursu plastycznego  „Kurierzy Tatrzańscy – farbą i kredką”. Na konkurs wpłynęło 161 prac z 9 szkół.

Jury w składzie: Bożena Solańska, Ewa Fortuna oraz Czesław Jałowiecki przyznało nagrody i wyróżnienia dla 55 uczestników. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom oraz ich nauczycielom za nadesłane prace, zaangażowanie i pomysły. Jury konkursu plastycznego jednogłośnie podkreśliło, że prace, które wpłynęły na konkurs reprezentowały bardzo wysoki poziom artystyczny. 

W imieniu Burmistrza Miasta Zakopane gratulacje młodym artystom składałą Magdalena Pabis z Wydziału Kultury Urzędu Miasta Zakopane.

Wystawę oglądać można do końca października. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

fot. Kronos Media

(RKW)