Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   8.55   0   75.65   0
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   18.87
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   3.33   4.22
Józefa Piłsudskiego   4.72   6.42
Tytusa Chałubińskiego   4.54   5.84
Zofii i Witolda Paryskich   5.02   6.76
Kuźnice   4.18   5.38
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   0.4   0.56
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Sob. 25.05 11:00
Zachmurzenie
18° / 9° zachmurzenie umiarkowane
Nd. 14:00
Deszczowo
17°
Pon. 14:00
Deszczowo
16°
Wt. 14:00
Deszczowo
17°
Śr. 14:00
Deszczowo
13°
Czw. 08:00
Deszczowo
14°
Zdjęcie promujące Zakopane

Nagrody z okazji Dnia Nauczyciela

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Burmistrz Leszek Dorula  spotkał się z dyrektorami i nauczycielami szkół i przedszkoli prowadzonych przez Gminę Miasto Zakopane. Burmistrz  podziękował za trud i zaangażowanie włożone w kształcenie i wychowanie przyszłych pokoleń. Podkreślił, że praca nauczyciela to przede wszystkim misja, powołanie i ogromna odpowiedzialność, aby wykształcić dzieci i młodzież na dobrych ludzi z wiedzą, która pomoże im iść pewnym krokiem przez życie.

Burmistrz przyznał nagrody dyrektorom i nauczycielom, za osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.

Wyróżnieni zostali:

  1. Alina Rachwał - Dyrektor Przedszkola nr 3
  2. Teresa Wilkus - Dyrektor Przedszkola nr 7
  3. Jolanta Żółty - Dyrektor Przedszkola nr 9
  4. Bożena Bobak - Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1
  5. Monika Karpiel - Dyrektor Szkoły Podstawowej 2
  6. Elżbieta Konopka - Dyrektor Szkoły Podstawowej 3
  7. Władysław Filar - Dyrektor Szkoły Podstawowej 4
  8. Piotr Kopeć - Dyrektor Szkoły Podstawowej 5
  9. Dorota Drewniacka  - Dyrektor Szkoły Podstawowej 7
  10. Piotr Kyc - Dyrektor Szkoły Podstawowej 9
  11. Aleksandra Łakomik - Dyrektor Gimnazjum nr-2
  12. Krystyna Zabłocka - nauczyciel z Przedszkola nr 7
  13. Alicja Urbańska -  nauczyciel z Przedszkola nr 9
  14. Monika Rabiasz-Rajca - nauczyciel ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1
  15. Anna Kamińska - nauczyciel ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1
  16. Elżbieta Biela - nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 2
  17. Joanna Bąk - nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 3
  18. Aleksandra Gąsienica-Marcinowska - nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 3
  19. Lucyna Wolska - nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 3
  20. Piotr Worwa - nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 4
  21. Ireneusz Kubin  - nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 4
  22. Krystyna Guziak - nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 5
  23. Dagmara Marta Leśniak - nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 5
  24. Anna Guguła-Śledź - nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 9
  25. Teresa Saguła - nauczyciel z Gimnazjum nr 2
  26. Marzena Polańska - nauczyciel z Gimnazjum nr 2
  27. Piotr Skowyra - nauczyciel z Gimnazjum nr 2

(RKW)