Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Bardzo dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   12.3   0   33.4   0
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   3.9
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   1.58   1.98
Józefa Piłsudskiego   2.1   2.75
Tytusa Chałubińskiego   3.37   4.5
Kuźnice   1.31   1.62
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Wt. 20.05 11:00
Zachmurzenie
10° / 4° zachmurzenie duże
Śr. 14:00
Zachmurzenie
16°
Czw. 14:00
Deszczowo
13°
Pt. 14:00
Śnieg
Sob. 14:00
Deszczowo
10°
Nd. 08:00
Słonecznie
Zdjęcie promujące Zakopane

Zakopiańska łyżwiarka szybka medalistką Pucharu Świata Juniorów!

Reprezentantka SN PTT 1907 Zakopane Liwia Kubin wraz z koleżankami z drużyny – Zofią Braun (WTŁ Stegny Warszawa) i Wiktorią Dąbrowską (MKS Korona Wilanów) zdobyła srebrny medal Pucharu Świata Juniorów w fińskim Seinäjoki.W biegu drużynowym najlepsze okazały się Holenderki, a na trzecim miejscu uplasowały się łyżwiarki z Niemiec.

W międzynarodowej rywalizacji zawodniczka z Zakopanego świetnie wypadła także indywidualnie – podczas dwóch edycji Pucharu Świata Liwia Kubin trzykrotnie zameldowała się w pierwszej ósemce zajmując kolejno: 5. miejsce na 3000 m, 6. miejsce w finale mass startu oraz 7. miejsce na 1500 m. Jej klubowy kolega Maksymilian Rzepka bardzo dobrze spisał się na dystansach 500 m i 1500 m zajmując odpowiednio 23. i 22. miejsce w mocnej stawce.

Przed zakopiańskimi łyżwiarzami trzecia edycja Pucharu Świata Juniorów oraz Mistrzostwa Świata, które w dwa pierwsze weekendy lutego odbędą się w niemieckim Inzell.

Szkolenie zawodników SN PTT 1907 Zakopane możliwe jest dzięki wsparciu Sponsorów Klubu – Banku Gospodarstwa Krajowego i Budimex oraz dofinansowaniu ze środków Urzędu Miasta Zakopane.

(GG)