Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   -   -   -   -
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   -
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   22.85   30.6
Józefa Piłsudskiego   25.39   35.37
Tytusa Chałubińskiego   23.42   32.86
Kuźnice   29.61   41.95
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   25.87   34.37
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Pon. 02.03 07:00
Śnieg
-1° / -1° słabe opady śniegu
Wt. 13:00
Zachmurzenie
Śr. 13:00
Słonecznie
Czw. 13:00
Zachmurzenie
Pt. 13:00
Zachmurzenie
10°
Sob. 04:00
Słonecznie
Zdjęcie promujące Zakopane

Zmiana organizacji ruchu w Kuźnicach

Urząd Miasta Zakopane informuje, że od dnia 11.09.2023 r. zostanie zmieniona obowiązująca tymczasowa organizacja ruchu na ul. Przewodników Tatrzańskich.

Wprowadzona zostanie obowiązująca przed okresem wakacji organizacja ruchu, która dopuszcza dojazd komunikacji regularnej oraz taxi do wyznaczonych dla nich przystanków na ul. Przewodników Tatrzańskich przed skrzyżowaniem z ul. Karłowicza. Powyższa zmiana tymczasowej organizacji ruchu jest spowodowana mającą nastąpić kontynuacją robót drogowych na odcinku ul. Przewodników Tatrzańskich nad skrzyżowaniem z ul. Karłowicza. 

Wszystkich użytkowników drogi prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie wykonywanych robót oraz dostosowanie się do wprowadzonego oznakowania tymczasowej organizacji ruchu drogowego.





(MC)