Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   5.65   402.35   76.27   5.73
PM2.5 PM10
ul. Sienkiewicza   -   16.5
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   10.85   13.42
Józefa Piłsudskiego   9.17   11.71
Tytusa Chałubińskiego   9.74   12.63
Zofii i Witolda Paryskich   11.66   15.73
Kuźnice   8.28   10.54
Gronik   9.82   12.37
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   14.84   18.74
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: Partner
Pt. 23.04 11:00
Śnieg
6° / -2° słabe opady śniegu
Sob. 14:00
Zachmurzenie
Nd. 14:00
Śnieg
Pon. 14:00
Zachmurzenie
Wt. 14:00
Zachmurzenie
11°
Śr. 08:00
Deszczowo
Zdjęcie promujące Zakopane

I edycja


W programie wzięło udział 317 dzieci.

W auli Zakopiańskiego Centrum Edukacji, 19 czerwca, podsumowano akcję "Kulturalny Człowiek" i rozdano nagrody uczestnikom. Spotkanie poprowadzili zastępca burmistrza Mariusz Koperski i naczelnik Wydziału Kultury i Popularyzacji Zakopanego Joanna Staszak. W części artystycznej wystąpili uczniowie POSA: Maciej Kiełpiński, Katarzyna i Anna Lassak z towarzyszeniem dyrektora szkoły Marka Ciesielskiego.

W wyniku losowania szczęśliwymi posiadaczami nagród zostali: Lidia Kaleciak – Szkoła Podstawowa nr 4 – nagrody książkowe, Weronika Niziołek -Szkoła Podstawowa nr 1 – nagrody książkowe, Kamila Gudz – Szkoła Podstawowa nr 3 – nagrody książkowe, Hubert Galica – Szkoła Podstawowa nr 4 – Klocki Lego Star Wars, Szymon Moskwa – Przedszkole Sióstr Felicjanek- nagrody książkowe, Amelia Czarny – Przedszkole „Kubuś Puchatek”- nagrody książkowe, Anna Bunda – Przedszkole Sióstr Felicjanek – Klocki Lego Duplo, Szymon Celej – Przedszkole nr 9 – nagrody książkowe, Michał Wojciechowski – Szkoła Podstawowa nr 3 – E-czytnik, Adam Soroczyński – Liceum Plastyczne im. Antoniego Kenara – Laptop Assus, program Microsoft Office, Artur Szydłowski – Liceum Ogólnokształcące im. Oswalda Balzera – nagrody książkowe, Szymon Król – Liceum Mistrzostwa Sportowego- Liceum Mistrzostwa Sportowego – nagrody książkowe, Adam Podwika – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 – nagrody książkowe, Katarzyna Łukaszczyk – Gimnazjum nr 2 -nagrody książkowe, Emilia Tycner – Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna – nagrody książkowe, Tomasz Gąsienica Mracielnik – Szkoła Podstawowa nr 7 – nagrody książkowe.
W załączniku lista osób posiadających kompletne karty.

Autorem projektów graficznych jest Anna Zadziorko.