Jakość powietrza
Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   3.92   385.23   116.23   5.45
PM2.5 PM10
ul. Sienkiewicza   -   11.18
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   11.49   14.73
Józefa Piłsudskiego   9.63   12.53
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner :
Nd. 26.05 14:00
Deszczowo
20° / 10° słabe opady deszczu
Pon. 14:00
Deszczowo
19°
Wt. 14:00
Deszczowo
20°
Śr. 14:00
Deszczowo
Czw. 14:00
Deszczowo
Pt. 11:00
Słonecznie
15°
luty 2019

Weekend ze Snow Festiwal

Weekend ze Snow Festiwal

Snow Festiwal rozgrzeje Plac Niepodległości na początku lutego! Nie straszny nam chłód, kiedy czeka na nas weekend pełen atrakcji. Muzyka, animacje dla dzieci, koncerty i występy muzyczne – to wszystko i o wiele więcej w samym sercu Zakopanego!

Weekend w Zimowej Stolicy Polski to nieodmiennie czas radości i relaksu, tym bardziej w miesiącu lutym. Wszystkich pragnących skorzystać z tego wspaniałego czasu, zapraszamy na Zimowy Festiwal, który już od stycznia zaskakuje mieszkańców i turystów różnorodnymi niespodziankami.

Początek miesiąca będzie więc dla Festiwalu czasem specjalnie intensywnym. Już w piątek, czeka na nas muzyka góralska oraz animacje dla dzieci. Chwilę później, Plac roztańczy się w rytmach muzyki Latino, by potem podsumować ten muzyczny dzień koncertem „Disco pod gwiazdami” z didżejem na żywo. Sobota nie odpuści z melodyjną nutą, zapraszając na aktywności liryczne i rytmiczne. Odbędą się również super konkursy dla dzieci. Wieczór natomiast należeć będzie do wspaniałego duetu wokalnego – Piotra Dreslera i Magdaleny Dudzic, którzy wspólnie wystąpią na scenie. W niedzielę czeka nas z kolei coś zupełnie niesamowitego. Znany iluzjonista, Adrian Mitoraj, zaskoczy nas swoimi magicznymi sztuczkami w swoim trzyczęściowym „Spektaklu poza wyobraźnią”. W międzyczasie ekipa OSP Zakopane zaprezentuje pouczające pokazy pierwszej pomocy i sprzętu strażackiego. Końcówka weekendu minie nam pod znakiem kolejnych występów Magdaleny Dudzic oraz samych uczestników zabawy, w ramach karaoke.

Dodatkowo zachęcamy wszystkich do skorzystania z bogatej oferty okolicznych stoisk rozmieszczonych na Placu Niepodległości. Wiele produktów regionalnych zapewne ucieszy niejednego odwiedzającego.

Zimowe Zakopane zaprasza serdecznie na Snow Festiwal!

(MM)