Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   -   -   -   -
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   -
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   5.65   6.39
Józefa Piłsudskiego   3.8   4.51
Tytusa Chałubińskiego   3.74   4.49
Kuźnice   4.66   5.42
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   0.06   0.08
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Śr. 03.06 14:00
Deszczowo
18° / 11° słabe opady deszczu
Czw. 14:00
Zachmurzenie
17°
Pt. 14:00
Deszczowo
19°
Sob. 14:00
Zachmurzenie
18°
Nd. 14:00
Zachmurzenie
19°
Pon. 11:00
Zachmurzenie
21°
Zdjęcie promujące Zakopane

Plecak 72h, czyli jak przygotować się na sytuacje kryzysowe

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach projektu „Bezpieczne Podhale”, które odbędzie się w sobotę, 30 sierpnia, w godz. 9:00-12:00 w Sokolni - Miejscu Aktywności Mieszkańców przy ul. Orkana 2A.

Podczas spotkania uczestnicy poznają zasady budowy plecaka ewakuacyjnego – tzw. plecaka 72 h, a także otrzymają odpowiedzi na pytania: czym jest plecak ewakuacyjny, dlaczego warto go posiadać i jak skompletować go w sposób praktyczny i niedrogi. Szkolenie pozwoli lepiej przygotować się na sytuacje kryzysowe i zrozumieć, jakie elementy wyposażenia są naprawdę potrzebne.

Celem projektu "Bezpieczne Podhale- Program Edukacji Kryzysowej i Proobronnej" jest edukacja mieszkańców Zakopanego i okolic w zakresie przygotowania na sytuacje kryzysowe, pierwszej pomocy przedmedycznej, ewakuacji oraz podstawowych zasad obrony cywilnej i działań proobronnych. Projekt realizowany jest przez Survival Prep w postaci cyklu otwartych spotkań dla mieszkańców.

(AM)