Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   -   -   -   -
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   -
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   40.57   49.48
Józefa Piłsudskiego   11.81   14.42
Tytusa Chałubińskiego   9.11   11.1
Kuźnice   5.66   6.93
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Pon. 17.11 10:00
Deszczowo
4° / -1° umiarkowane opady deszczu
Wt. 13:00
Zachmurzenie
-0°
Śr. 13:00
Zachmurzenie
Czw. 13:00
Śnieg
Pt. 13:00
Śnieg
-0°
Sob. 07:00
Zachmurzenie
-7°
Zdjęcie promujące Zakopane

„Tu mi dobrze, tu mój świat…” Zakopianki wtopione w krajobraz cz.2

Serdecznie zapraszamy na wieczór z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet „Tu mi dobrze, tu mój świat…” Zakopianki wtopione w krajobraz cz. 2, który odbędzie się 10 marca 2025 r. o godz. 17:00 w Centrum Kultury Rodzimej w willi Czerwony Dwór, ul. Kasprusie 27. 

W poniedziałek po Dniu Kobiet zapraszamy na spotkanie z kobietami wtopionymi w krajobraz miasta, które pracują i działają obok nas, zwyczajnie, wykonując podjęte przez siebie role, rozwijając swoje pasje.

Podczas spotkania, które poprowadzi Joanna Staszak,  swoimi refleksjami podzielą się Zofia Bachleda, Iwona Grzebyk-Dulak, Martyna Kasprzycka, Zofia Kiełpińska, Katarzyna i Anna Lassak,  Halina Maciata-Lassak, Izabela Szlachetka-Lelek, Weronika Łukaszczyk, Jolanta Pęksa, Helena Sułkowska-Pawlik, Barbara Wilczyńska, Agata Wojtowicz.

(AM)