Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   -   -   -   -
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   -
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   106.49   128.21
Józefa Piłsudskiego   39.47   54.31
Tytusa Chałubińskiego   15.88   21.85
Kuźnice   3   3.64
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   24.94   32.79
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Śr. 11.02 01:00
Zachmurzenie
-4° / -4° zachmurzenie małe
Śr. 13:00
Zachmurzenie
-0°
Czw. 13:00
Zachmurzenie
Pt. 13:00
Zachmurzenie
Sob. 13:00
Zachmurzenie
Nd. 13:00
Śnieg
-7°
Zdjęcie promujące Zakopane

Choinka z Podhala w Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II

Ta świąteczna tradycja trwa od 2015 roku. Tegoroczna choinka, pochodząca z Doliny Chochołowskiej, stanęła w salonie dawnego mieszkania rodziny Wojtyłów. 

Z tej okazji w Wadowicach gościła delegacja z Podhala, w skład której weszli: Andrzej Skupień - Starosta Tatrzański wraz z Anną Karpiel-Semberecką - Głównym Specjalistą ds. Mediów i Komunikacji Społecznej, Iwona Grzebyk-Dulak - Zastępca Burmistrza Miasta Zakopane,
Bogusława Kułach Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu, a także Jan Piczura - Radny Województwa Małopolskiego i Kierownik Wspólnoty Leśnej 8 Uprawnionych Wsi w Witowie, który osobiście wybrał świąteczne drzewko. 

To wyjątkowe, że Podhale i Wadowice łączą się w tej świątecznej tradycji, jako symbol naszej wspólnej pamięci
i radości z nadchodzących świąt.

fot. AKS Powiat Tatrzański