Zakończenie roku akademickiego
22 czerwca, w Urzędzie Miasta Zakopane, zakopiańscy seniorzy należący do Podhalańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, zakończyli kolejny rok akademicki. Burmistrz Łukasz Filipowicz na ręce prezes UTW Małgorzaty Morawetz-Gordon złożył podziękowanie za kolejny udany rok akademicki.
