Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   -   -   -   -
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   -
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   1.65   1.91
Józefa Piłsudskiego   1.09   1.42
Tytusa Chałubińskiego   1.33   1.61
Kuźnice   1.53   1.82
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   0.28   0.32
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Czw. 14.05 17:00
Deszczowo
12° / 6° słabe opady deszczu
Pt. 14:00
Deszczowo
Sob. 14:00
Deszczowo
10°
Nd. 14:00
Deszczowo
Pon. 14:00
Deszczowo
13°
Wt. 14:00
Deszczowo
13°
Zdjęcie promujące Zakopane

Podsumowanie z działalności Klubu Seniora Senior+ za miesiąc kwiecień 2026 r.

Kwiecień 2026 r. w Klubie Senior+ minął bardzo intensywnie. 

W dniu 02.04.2026 odbyło się spotkanie wielkanocne, na którym gościliśmy Burmistrz Miasta Zakopane Panią Iwonę Grzebyk-Dulak, Naczelnik Wydziału Turystyki, Sportu i Spraw Społecznych Panią Sabinę Janik oraz Dyrektor MOPS Zakopane Panią Urszulę Chowaniec-Bombac.

W ramach zajęć edukacyjno-kulturalnych w dniu 08.04.2026 r. Pan Paweł Pierzchała przeprowadził zajęcia muzyczne. Z kolei w dniach 13.04.2026 r. i 20.04.2026 r. miały miejsce dwa spotkania w ramach projektu „Zielone ścieżki Edukacji GOZ” – następne zaplanowane są na maj i czerwiec. 
Dużym zainteresowaniem uczestników cieszą się zajęcia gimnastyczne i zajęcia taneczne, prowadzone raz w tygodniu. Przy pysznej kawie seniorzy biorą udział w zajęciach klubowych (gry stolikowe, karty, treningi pamięci).

Oferta Klubu obejmuje różnorodne warsztaty artystyczne. Poza zajęciami plastycznymi i kreatywnymi przeprowadzono także m.in.:
- warsztaty dziewiarstwa, 
- warsztaty haftu krzyżykowego,
- warsztaty robienia mydełek. 

Przypominamy, że obowiązują zapisy na zajęcia, listy dostępne są w Klubie Senior+ z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Zdjęcia: Klub Seniora Senior+

(MZ)