Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   -   -   -   -
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   -
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   18.06   22.05
Józefa Piłsudskiego   15.19   18.15
Tytusa Chałubińskiego   14.6   17.6
Kuźnice   17.45   21.93
Szkoła Podstawowa w Kościelisku   17.48   20.09
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Sob. 14.03 01:00
Zachmurzenie
2° / 2° pochmurnie
Nd. 13:00
Słonecznie
10°
Pon. 13:00
Deszczowo
Wt. 13:00
Śnieg
-0°
Śr. 13:00
Śnieg
Zdjęcie promujące Zakopane

Połączyła ich muzyka...

Tak mówią o sobie muzycy zespołu Vechi Acum, którzy wykonują tradycyjną muzykę etniczną w świeżym, niekonwencjonalnym wydaniu, a których mogliśmy posłuchać w sobotę, 30 stycznia, w Sanktuarium Św. Antoniego w Zakopanem.

Najpiękniejsze polskie i zagraniczne piosenki świąteczne, kolędy i pastorałki wykonali dla Państwa podczas niedzielnego recitalu w Kościele Świętego Jana Apostoła i Ewangelisty na Harendzie Hanna Zbyryt,  Wojtek Wachułka i Dawid Czernik.

Zapraszamy na transmisję ostatniego koncertu w ramach Festiwalu, 2 lutego o godz. 19.00 po mszy świętej w Sanktuarium Narodowym Matki Bożej Fatimskiej wystąpi Zespół "Harni".
Transmisja na www.festiwale.zakopane.pl oraz profilach społecznościowych Miasta Zakopane. 

Patronat medialny nad Festiwalem objęli: Polskie Radio, TVP3 Kraków, Polska Press Kraków, Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, Niedziela, Gość Niedzielny, Tygodnik Podhalański oraz portale 24tp.pl, malopolskaonline.pl, podhale24.pl i watra.pl. 

Zdjęcia: KSR, APM

(APM)