Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Bardzo dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   4.95   210.11   63.81   2.72
PM2.5 PM10
ul. Sienkiewicza   -   11.52
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   2.49   3.4
Józefa Piłsudskiego   4.41   6.32
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: Partner
Pt. 20.09 14:00
Deszczowo
11° / 3° słabe opady deszczu
Sob. 14:00
Słonecznie
15°
Nd. 14:00
Słonecznie
18°
Pon. 14:00
Zachmurzenie
15°
Wt. 14:00
Zachmurzenie
17°
Śr. 11:00
Zachmurzenie
16°
Zdjęcie promujące Zakopane

Uwaga!

Urząd Miasta Zakopane przestrzega przed rezerwacją miejsc noclegowych w obiekcie, który reklamuje się pod nazwą HOTEL PRZYTULNY, ul. Smrekowa 15 w Zakopanem na stronie internetowej www.przytulny.com. Przypominamy, że nazwa „hotel” jest nazwą zastrzeżoną dla obiektów kategoryzowanych, które podlegają rejestracji w ewidencji Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie. Hotel Przytulny  NIE ISTNIEJE w ewidencji MUM, którą można sprawdzić pod adresem:

https://turystyka.gov.pl/cwoh/index/page/2

Informujemy również, że otrzymaliśmy już kilka telefonów z zapytaniem o legalność funkcjonowania tego obiektu oraz informacją, że turyści wpłacili zaliczki na pobyt w w/w hotelu, po czym kontakt z reklamującym hotel się urwał. Sprawą zajmuje się już policja.

Jednocześnie przypominamy, że ewidencja obiektów hotelarskich (kategoryzowanych) takich jak hotel, motel, pensjonat, schronisko, schronisko młodzieżowe, kemping, dom wycieczkowy czy pole biwakowe znajdujących się na terenie Zakopanego prowadzona jest przez Urząd Marszałkowski w Krakowie. Weryfikacji w/w obiektów można dokonać na stronie internetowej https://www.turystyka.gov.pl/ (Centralny Wykaz Obiektów Hotelarskich – CWOH). Ewidencja tzw. innych obiektów (niekategoryzowanych takich jak pokoje gościnne, apartamenty, domki, wille itp.) znajdujących się na terenie Miasta Zakopane prowadzona jest przez tut. Urząd. Weryfikacji tych obiektów można dokonać na stronie internetowej https://www.zakopane.pl/baza-noclegowa#/list wybierając opcję Weryfikator Kwater.

(APM)