Jakość powietrza
Stopień jakości powietrza Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   3   257.88   71.22   5.18
PM2.5 PM10
ul. Sienkiewicza   -   13.42
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   20.9   30.64
Józefa Piłsudskiego   19.55   28.67
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: Partner
Pon. 17.06 08:00
Deszczowo
16° / 12° słabe opady deszczu
Wt. 14:00
Zachmurzenie
19°
Śr. 14:00
Zachmurzenie
25°
Czw. 14:00
Deszczowo
21°
Pt. 14:00
Deszczowo
22°
Sob. 05:00
Zachmurzenie
14°
Zdjęcie promujące Zakopane
Oranment

Skutery śnieżne

skutery śnieżne

Skutery śnieżne to wyjątkowa oferta zimowych atrakcji turystycznych w Zakopanem - rozrywka dla każdego, dla grup zorganizowanych i turystów indywidualnych, wspaniała przygoda i niezapomniane wspomnienia z pobytu w górach. To również wspaniała forma wypoczynku na świeżym powietrzu, rekreacji i aktywności zimową porą. Jazda na skuterach śnieżnych jest bardzo prosta ponieważ nie wymaga żadnej zmiany biegów - mechanizm napędowy tych pojazdów zbudowany jest na zasadzie działania siły odśrodkowej, wystarczy więc tylko dodać gazu i mkniemy poprzez śnieżnobiałe krajobrazy podziwiając panoramę Tatr.


SNOWDOO ADVENTURE
Firma od 2006 r. organizuje wyprawy na skuterach śnieżnych w Zakopanem oraz mega zimowe imprezy integracyjne. W sezonie zimowym każdego dnia organizuje snow safari - wyprawy na skuterach. Zima daje wielkie możliwości i stąd oferta atrakcji i przygody w Zakopanem, gwarantuje moc wrażeń i super wspomnienia. Snowdoo to super zespół zgranych osób, których styl życia połączył w jedną zimowa drużynę. Dobra zabawa na skuterach to konsekwencja dobrego sprzętu, solidnego instruktażu i dobrego prowadzenia na trasie. Dlatego wszystkie wyprawy rozpoczynają się szkoleniem z zasad bezpieczeństwa i obsługi skutera śnieżnego. Istotny jest też dobór odpowiedniego stroju na skuter śnieżny, ochraniającego przed zimnem i śniegiem. Dobry ubiór jest podstawą, aby wycieczka była przyjemna i bezpieczna. Instruktorzy nauczą Państwa poruszania się zimą po górach, jazdy skuterem śnieżnym oraz czerpania maksimum radości z jazdy po śniegu. Podczas każdej wyprawy zapewniona jest opieka doświadczonych przewodników, którzy służyć będą znajomością tatrzańskich tras, pomocą w zmaganiach ze śnieżnymi zaspami, a co najważniejsze bezpiecznie poprowadzą każdego uczestnika z miejsca startu w miejsce powrotu. Skutery śnieżne to niezapomniane zimowe atrakcje w Zakopanem.

Wypożyczalnia skuterów oferuje kilkanaście skuterów marki Ski Doo oraz Lynx. Wypożyczalnia dysponuje dwoma rodzajami skuterów turystycznych, na których swobodnie mogą podróżować 2 osoby, przy zachowaniu pełnego komfortu dla kierowcy oraz pasażera. 

Godziny otwarcia
codziennie w sezonie od 9.00 do 18.00

Kontakt
ul. Zubka 40 - Gubałówka
34-500 Zakopane
tel. +48 18 54 615 30
+48 501 575 575
info@snowdoo.pl
www.snowdoo.pl


SNOW SAFARI
Wyprawy i przygoda na skuterach śnieżnych. Wypożyczalnia i obsługa eventów.
Firma organizuje wyprawy na skuterach śnieżnych w Zakopanem. Zimowe wyprawy na skuterach śnieżnych to fantastyczna przygoda w górach. Baza firmy znajduje się na Gubałówce. Przeżyj z nami wspaniałą przygodę i poczuj wolność jaką dają skutery śnieżne. To również eventy dla grup z angielskojęzycznymi przewodnikami i najlepszym sprzętem oraz wypożyczalnia skuterów śnieżnych.

Kontakt
ul. Na Gubałówkę 2A / I piętro
34-500 Zakopane
tel. +48 519 519 029
info@snow-safari.pl
www.snow-safari.pl


WYPOŻYCZALNIA SKUTERÓW ŚNIEŻNYCH „DUKAT“
Działalność firmy nastawiona jest na organizowanie nieco odmiennej formy wypoczynku niż jest to stereotypowo przyjęte, gdy mamy na myśli wypoczynek w Zakopanem i okolicach. Oferta skierowana jest do szerokiego grona klientów, gdyż Dukat organizuje imprezy zarówno dla grup zorganizowanych jak i dla klientów indywidualnych. Zaprasza zarówno osoby zainteresowane sportem ekstremalnym jak również te, które nie mają doświadczenia z tego rodzaju wypoczynkiem. Priorytetem firmy jest bezpieczeństwo. Posiada ona certyfikat i jest członkami Polskiego Stowarzyszenia Snowmobilu, a instruktorzy szkoleni są w tym stowarzyszeniu. 
Firma oferuje skutery śnieżne marki Arctic Cat. 

Kontakt 
ul. Zubka 40
34-500 Zakopane
tel. +48 604 241 141
+48 609 426 803 - contact in english
biuro@skutery-zakopane.pl
snowmobile@onet.pl - contact in english
www.skutery-zakopane.pl

Baza wydarzeń

wyszukiwanie zaawansowane Strzałka

Dodatkowe kategorie

Wybierz przedział czasowy