Jakość powietrza
Bardzo dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   3.92   545.4   51.76   7.19
PM2.5 PM10
ul. Sienkiewicza   -   3
Czujniki o mniejszej dokładności:
ul. Kierpcówki 34 Kościelisko   0.67   0.79
Tatrzański Park Narodowy Zakopane   0.21   0.3
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner :
Pon. 10.12 07:00
Śnieg
1° / -3° słabe opady śniegu
Wt. 13:00
Śnieg
-2°
Śr. 13:00
Śnieg
-4°
Czw. 13:00
Śnieg
-8°
Pt. 13:00
Śnieg
-8°
Oranment

Aktualności

Aktualności

Zakopane na zimę
Data publikacji 7 grudnia 2018

Przed nami niezwykły czas. Wszyscy czekamy na pełnię zimowego narciarskiego sezonu i wyjątkową świąteczną atmosferę, która zapanuje w Zakopanem już początkiem grudnia wraz z przybyciem św. Mikołaja. To dobry moment, by zobaczyć nasze miasto bajkowo okryte śniegiem, oświetlone i ozdobione kolorowymi bożenarodzeniowymi dekoracjami. Tutaj właśnie warto radośnie spędzić czas wybierając między różnymi formami aktywności na świeżym powietrzu oraz bogatą ofertą kulturalnych i rozrywkowych atrakcji.  

Dowiedz się więcejStrzałka
Podczas Mikołajek pomagamy Adasiowi
Data publikacji 5 grudnia 2018

Urząd Miasta Zakopane wraz ze Stowarzyszeniem Podhalańska Iskierka Nadziei 8 grudnia w czasie Zakopiańskich Mikołajek organizuje zbiórkę na rzecz chorego na białaczkę Adasia.

Dowiedz się więcejStrzałka
3. Zakopiańska Nagroda Literacka
Data publikacji 5 grudnia 2018

Burmistrz Miasta Zakopane już po raz trzeci organizuje konkurs na Nagrodę Literacką Zakopanego. Zachęcamy Autorów, jak również Wydawnictwa, do wytypowania pozycji wydanych w 2018 roku. Gatunek literacki jest dowolny, jedynym kryterium kwalifikacyjnym jest tematyka tatrzańska i zakopiańska.

Dowiedz się więcejStrzałka
Galowy Koncert Sylwestrowy
Data publikacji 5 grudnia 2018

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula zaprasza na Galowy Koncert Sylwestrowy w wykonaniu Młodej Zakopiańskiej Opery Klimatycznej - Johann Strauss "Noc w Wenecji".

Dowiedz się więcejStrzałka
Zaczynamy śnieżenie!
Data publikacji 29 listopada 2018

Dobra wiadomość dla małych i dużych miłośników zimy. Wydział Turystyki, Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Zakopane właśnie rozpoczął śnieżenie górki dla dzieci na Górnej Równi Krupowej. Zapraszamy wkrótce.

Dowiedz się więcejStrzałka
Sopockie Mikołajki
Data publikacji 27 listopada 2018

Wraz z Sopocką Radą Organizacji Pozarządowych i Fundacją Sport na Zdrowie serdecznie zapraszamy na najprawdopodobniej najbardziej rodzinne ho, ho, ho w naszym mieście partnerskim. Wspólnie zacznijmy święta w Hali 100 – lecia przy ulicy Goyki 7 w Sopocie! Niech dzieje się magia Bożego Narodzenia, która rozpocznie się już w niedzielę 9 grudnia.

Dowiedz się więcejStrzałka
Wernisaż wystawy "Rzeźba w drewnie w twórczości polskich...
Data publikacji 13 listopada 2018

W piątek 9 listopada 2018 roku, przy licznie zgromadzonej publiczności, w Miejskiej Galerii Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego, odbyło się uroczyste otwarcie wystawy „Rzeźba w drewnie w twórczości polskich artystów 1918-2018”.

Dowiedz się więcejStrzałka
Wyzwolone sny – czyli Rzecz o Nie-pospolitej
Data publikacji 12 listopada 2018

W Zakopanem program obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości był bardzo bogaty. Oficjalnym uroczystościom towarzyszyło także wiele wydarzeń artystycznych. 10 listopada odbył się wyjątkowy koncert w wykonaniu aktorów Teatru Witkacego "Wyzwolone sny – czyli Rzecz o Nie-pospolitej". Był to wieczór pełen nie tylko słów, pieśni, piosenek i muzyki, ale także wzruszeń, refleksji i pytań o sens wolności...

Dowiedz się więcejStrzałka
Kino Miejsce - repertuar na listopad
Data publikacji 8 listopada 2018

Zapraszamy do pierwszego kina studyjnego w Zakopanem. Prezentujemy repertuar na listopad.

Dowiedz się więcejStrzałka
Zakopiańskie Zaduszki Literackie
Data publikacji 7 listopada 2018

„Zakopiańskie Zaduszki Literackie” to tytuł listopadowego „Wieczoru w Czerwonym Dworze”, który odbył się w Centrum Kultury Rodzimej przy ul. Kasprusie 27 w miniony poniedziałek. Podczas kameralnego spotkania, zorganizowanego przez Miasto Zakopane i Zakopiańskie Centrum Kultury, aktorzy Teatru im. Stanisława Ignacego Witkiewicza – Krzysztof Łakomik i Piotr Łakomik – przedstawili teksty nieżyjących autorów – Tomasza Gluzińskiego, Wojciecha Mroza, Adama Pacha, Jerzego Tawłowicza i Włodzimierza Wnuka, związanych swą twórczością i działalnością ze stolicą Tatr i Podhalem.

Dowiedz się więcejStrzałka

Baza wydarzeń

wyszukiwanie zaawansowane Strzałka

Dodatkowe kategorie

Wybierz przedział czasowy