Jakość powietrza
Dobra
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   5   765.12   96.59   6.73
PM2.5 PM10
ul. Sienkiewicza   -   12.74
Czujniki o mniejszej dokładności:
Kamieniec   18.5   26.6
Kasprowicza   -   -
Józefa Piłsudskiego   11.45   15.71
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner :
Nd. 21.04 20:00
Słonecznie
7° / 4° bezchmurnie
Pon. 14:00
Deszczowo
10°
Wt. 14:00
Zachmurzenie
13°
Śr. 14:00
Zachmurzenie
17°
Czw. 14:00
Zachmurzenie
20°
Pt. 14:00
Zachmurzenie
20°
Oranment

Aktualności

Aktualności

Wesołego Alleluja!
Data publikacji 19 kwietnia 2019

Z okazji Wielkanocy życzymy pełni świątecznej radości,   wiosny w sercu, potrzebnego wytchnienia i wzajemnej życzliwości. Niech te wyjątkowe święta przypominają nam   o zwycięstwie życia nad śmiercią i światła nad ciemnością. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza wszystkich bogactwem łask,   a Jego miłość daje nam umocnienie i pozwala z ufnością patrzeć w przyszłość.

Dowiedz się więcejStrzałka
16. Wiosna Jazzowa Zakopane / United Europe Jazz...
Data publikacji 18 kwietnia 2019

W dniach poprzedzających szesnastą edycję Wiosny Jazzowej, Zakopiańskie Centrum Kultury, wraz z serwisem www.bilety24.pl przygotowało specjalną promocję na wybrane koncerty. Aż do końca Świąt Wielkanocnych możemy nabyć bilety ze zniżkami -15%!

Dowiedz się więcejStrzałka
XIV Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej - zgłoszenia do 23...
Data publikacji 18 kwietnia 2019

 Już wkrótce w Zakopanem odbędzie się czternasta edycja Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej „Szukałem Was…”. Młodzież z różnych stron Polski będzie mogła tu pogłębiać swoją wiarę, rozwijać talenty oraz czerpać z nauki i przykładu świętego życia św. Jana Pawła II. Zgłoszenia przesyłać można jeszcze do 23 kwietnia. Termin został przedłużony, warto więc wykorzystać zbliżający się świąteczny czas na przygotowanie konkursowych prac.

Dowiedz się więcejStrzałka
Konkurs "Madonny Podhalańskie" w Centrum Kultury Rodzimej
Data publikacji 17 kwietnia 2019

Mamy niezwykłą przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Zakopiańskie Centrum Kultury, Centrum Kultury Rodzimej Czerwony Dwór. Konkurs zatytułowany „Madonny Podhalańskie” adresowany jest do twórców ludowych i nieprofesjonalnych malujących na szkle i rzeźbiących w drewnie.

Dowiedz się więcejStrzałka
Kampania #SzanujJedzenie
Data publikacji 14 kwietnia 2019

Trwa ogólnopolska kampania społeczna #SzanujJedzenie. Towarzyszy ona wiosennej edycji największego festiwalu kulinarnego w Polsce Restaurant Week. Motywem przewodnim wydarzenia jest promocja szacunku do jedzenia oraz edukacja w zakresie sposobów wykorzystania resztek w duchu filozofii zero-waste. Jak wynika z badań CBOS, przeciętny Polak wyrzuca około 200 kilogramów jedzenia rocznie – to znaczy, że codziennie marnujemy około pół kilograma żywności na głowę! Dane są szokujące i na dodatek, za ten stan rzeczy odpowiada każdy z nas.

Dowiedz się więcejStrzałka
22. Przegląd Filmów o Sztuce Zakopane 2019 dobiegł...
Data publikacji 14 kwietnia 2019

Na długo zapamiętamy pięć festiwalowych dni, okraszonych fantastyczną twórczością: kinem, wystawami, warsztatami oraz niepowtarzalnym koncertem duetu Marek Napiórkowski i Artur Lesicki w przestrzeni  Miejskiej Galerii Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego.

Dowiedz się więcejStrzałka
22. Przegląd Filmów o Sztuce – drugi dzień...
Data publikacji 12 kwietnia 2019

Tegoroczny 22. Przegląd Filmów o Sztuce trwa w najlepsze. Po uroczystym Otwarciu, przyszedł czas na pokazy filmów nominowanych do nagród festiwalowych, p specjalne oraz spotkania z twórcami filmów. Organizatorzy nie zapomnieli również o licznych wydarzeniach, które towarzyszą festiwalowi.

Dowiedz się więcejStrzałka
16. WIOSNA JAZZOWA Zakopane / UNITED EUROPE JAZZ...
Data publikacji 10 kwietnia 2019

Niech nikogo nie zmylą resztki śniegu na szczytach Tatr, do Zakopanego swingującym krokiem zbliża się Wiosna Jazzowa. Podczas Festiwalu wystąpią wykonawcy z USA, Czech, Węgier, Słowacji, Włoch, Francji, nie zabraknie również artystów Polskiej sceny Jazzowej i Jazzu w wykonaniu miejscowych wykonawców.

Dowiedz się więcejStrzałka
Rozpoczyna się 22. Przegląd Filmów o Sztuce
Data publikacji 10 kwietnia 2019

Legendarny festiwal filmowy, obecny już od lat, otwiera sale kinowe wraz ze swoją tegoroczną 22. edycją. Tematyka wydarzenia, unikalna na skalę krajową, przybliża nam szeroko rozumiane kino związane ze sztuką. Z Przeglądem powracają także pokazy konkursowe, gdzie na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 33 000 złotych. W programie znajdziemy również pokazy specjalne, spotkania, wystawy, koncert oraz warsztaty filmowe.

Dowiedz się więcejStrzałka
Wieczór w Czerwonym Dworze - W 1. rocznicę...
Data publikacji 8 kwietnia 2019

W centrum Kultury Rodzimej obył się tradycyjnie Wieczór w Czerwonym Dworze. Poświęcony był osobie dra Leszka Allerhanda, lekarza, społecznika, Lwowiaka, który przez blisko 60 lat mieszkał i pracował w Zakopanem. Wybitną postać przedstawił Maciej Wojak oraz prof. Adam Redzik, profesor nadzwyczajny w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego. Obecna była żona Alina Towarnicka-Allerhand.

Dowiedz się więcejStrzałka

Baza wydarzeń

wyszukiwanie zaawansowane Strzałka

Dodatkowe kategorie

Wybierz przedział czasowy