Jakość powietrza
Umiarkowana
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   82.64   0   7.1   20.15
PM2.5 PM10
ul. Sienkiewicza   -   75.07
Czujniki o mniejszej dokładności:
ul. Kierpcówki 34 Kościelisko   25.32   39.81
Tatrzański Park Narodowy Zakopane   5.29   7.25
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner :
Wt. 19.02 22:00
Słonecznie
-1° / -1° bezchmurnie
Śr. 13:00
Słonecznie
Czw. 13:00
Słonecznie
Pt. 13:00
Deszczowo
Sob. 13:00
Zachmurzenie
-6°
Nd. 13:00
Deszczowo
Oranment

Aktualności

Aktualności

Snow Festiwal w Walentynkowych Kolorach
Data publikacji 18 lutego 2019

Snow Festiwal podczas ostatniego weekendu, który tym razem z racji Święta Zakochanych rozpoczął się już w czwartek, przywitał na Kulturalnym Placu Niepodległości zakochane pary i nie tylko. Program festiwalu zapewnił mieszkańcom i turystom wiele miłosnych emocji.  Kolejny raz udało nam się zapewnić zabawę, która pokazała jak bardzo zróżnicowany charakter ma Snow Festiwal i przygotowane przez organizatorów atrakcje.  

Dowiedz się więcejStrzałka
Spotkanie z laureatem Nagrody Literackiej Zakopanego
Data publikacji 18 lutego 2019

14 lutego 2019, o godz. 18:00 w Klubie Dziennikarzy „Pod Gruszką” odbyło się spotkanie z książką  Mariusza Urbanka – „Makuszyński. O jednym takim, któremu ukradziono słońce”. Publikacja ta, równolegle z książką autorstwa Macieja Pinkwarta, została wyróżniona ubiegłoroczną Nagrodą Literacką Zakopanego. Tegoroczny laur za najlepsza książkę zostanie przyznany już po raz trzeci, podczas trwania Zakopiańskiego Festiwalu Literackiego oraz Targów Książki „Pod Tatry tylko z książką”, który odbędzie się od 9 – 11 sierpnia 2019r. 

Dowiedz się więcejStrzałka
Ambasadorzy i Przyjaciele Biegu Tropem Wilczym 2019. Wybierz...
Data publikacji 15 lutego 2019

Już niewiele czasu zostało do VII edycji Biegu Tropem Wilczym, która w tym roku odbędzie się w ponad 360 miastach w Polsce i świecie. To nie tylko sportowa przygoda z historią w tle, ale także realna możliwość wsparcia dzieci, które walczą o życie. Rejestrując się do biegu, masz szansę pobiec w drużynie wyjątkowego kapitana, np. Roberta Karasia, Jerzego Skarżyńskiego, Jacka Rozenka czy Ani Powierzy. To tylko niektórzy Ambasadorzy, którzy w tym roku włączyli się w aktywne promowanie biegu oraz jego idei. Wśród nich są w tym roku znani dziennikarze, aktorzy, muzycy i sportowcy olimpijscy.

Dowiedz się więcejStrzałka
34. Urodziny Teatru/134. rocznica urodzin St. I. Witkiewicza
Data publikacji 14 lutego 2019

W dniach 21-23 lutego 2019 zapraszamy na coroczne obchody powstania zakopiańskiej sceny - w tym roku to 34. Urodziny Teatru Witkacego oraz 134. rocznica urodzin Patrona Teatru – Stanisława Ignacego Witkiewicza.

Dowiedz się więcejStrzałka
Zakochane Zakopane ze Snow Festiwalem
Data publikacji 13 lutego 2019

Nadchodzi święto zakochanych, a wraz z nim kolejne atrakcje od Snow Festiwalu.  Dziękując, że do tej pory byliście z nami, kolejny raz zapraszamy na Plac Niepodległości, na którym to miłość stanie się tematem przewodnim. Zakochany weekend dodatkowo osłodzi nam Wawel Truck - mobilna strefa słodkości czyli ciężarówka ze wspaniałymi atrakcjami. Zabawy, animacje, gry, warsztaty tańca, koncert czy też nastrojowe fotografie autorstwa Przemysława Piegzy – te i wiele innych przyjemności znowu urozmaicą czas spędzony w ramach Snow Festiwalu.   Zimowe Zakopane zaprasza!

Dowiedz się więcejStrzałka
Spektakl Wojna w niebie
Data publikacji 13 lutego 2019

Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Dyrektor Teatru im. St. I. Witkiewicza zapraszają na spektakl WOJNA W NIEBIE w reżyserii Dominiki Feiglewicz, który odbędzie się 2 marca 2019 roku o godzinie 18.00 w Teatrze im. St. I. Witkiewicza Witkacego w Zakopanem. Spektakl ten, tworzony przez osoby głuche, niedosłyszące i słyszące, łamie bariery komunikacyjne i zwraca uwagę na możliwość wykorzystania w teatrze różnorodnych środków artystycznego wyrazu.  

Dowiedz się więcejStrzałka
Kraków – Zakopane. Spotkanie z książką Mariusza Urbanka
Data publikacji 11 lutego 2019

Miasto Kraków, Biblioteka Kraków, Miasto Zakopane oraz Zakopiańskie Centrum Kultury mają zaszczyt zaprosić na spotkanie wokół książki laureata ubiegłorocznej Nagrody Literackiej Zakopanego,Mariusza Urbanka. Zwycięska publikacja, „Makuszyński. O jednym takim, któremu ukradziono słońce” ogłoszona została najlepszą książką propagującą Zakopane i Tatry.

Dowiedz się więcejStrzałka
Puchar Zakopanego na Kasprowym Wierchu
Data publikacji 10 lutego 2019

Z inicjatywy Miasta Zakopane oraz Zakopiańskiego Centrum Kultury, 9 lutego 2019 roku odbyła się trzecia edycja 6. Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim. Po dwóch poprzednich, które zostały rozegrane na stoku zakopiańskiej Harendy, nadeszła pora na Kasprowy Wierch. Pomimo trudnych warunków – porywistego wiatru, organizatorom udało się przeprowadzić w Dolinie Goryczkowej po jednym przejeździe dla każdej kategorii wiekowej.

Dowiedz się więcejStrzałka
Zostań partnerem programu „Gotowi w Góry”
Data publikacji 8 lutego 2019

W nazwie „Gotowi w góry” zawiera się główny cel projektu: informowanie turystów, jak przygotować się do wędrówek po Tatrach, jeszcze przed wyruszeniem na szlak. Właśnie rusza drugi nabór partnerów do programu współpracy Parku z kwaterodawcami.

Dowiedz się więcejStrzałka
Zakopane w Panamie
Data publikacji 8 lutego 2019

Panama, choć geograficznie daleka, w tym roku wyjątkowo zbliżyła się do serca Polaków. Stało się tak ze względu Światowe Dni Młodzieży, które dwa lata temu gościły w Krakowie.  I to właśnie Diecezja Krakowska okazała się najliczniej reprezentowaną grupą młodych wiernych. Wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć reprezentantów Zakopanego. 

Dowiedz się więcejStrzałka

Baza wydarzeń

wyszukiwanie zaawansowane Strzałka

Dodatkowe kategorie

Wybierz przedział czasowy