facebook instagram youtube

NOWA KOLEKCJA ZIENIA PODCZAS FASHION DAY ZAKOPANE – PROWADZI OLIVIER JANIAK

Już w sierpniu Zakopane zamieni się w modową stolicę Polski. Na Fashion Day Zakopane w Centrum Kongresowym „Gerlach” swoje kolekcje zaprezentują znani polscy projektanci: Maciej Zień, Michał Starost, Tomasz Jakowienko, Kaja Śródka, Aneta Larysa Knap, a także firmy Emel i Gawor. Wydarzenie uświetni pokaz mody z udziałem znanych i lubianych gwiazd w roli modelek. Fashion Day Zakopane poprowadzi Olivier Janiak.
17 sierpnia o godz. 19:00 po raz pierwszy w Zakopanem odbędzie się tak duża impreza modowa z udziałem najlepszych polskich projektantów. Organizatorzy – Showroom Solna 1 
z Krakowa oraz Hotel Nosalowy Dwór Resort&Spa chcą przyciągnąć media i gwiazdy z całej Polski oraz jednocześnie pomóc potrzebującym. Dlatego w całe wydarzenie zaangażowano podopiecznych Centrum Wsparcia Rodziny i Dziecka w Zakopanem, dzieci wystąpią jako modele w jednym z pokazów, a podczas eventu odbędzie się także specjalna aukcja, z której środki zostaną przekazane na rzecz Centrum Wsparcia Rodziny i Dziecka.
Fashion Day Zakopane to wyjątkowe święto polskiej mody. W jednym miejscu odbędzie się kilka pokazów, zaś finał to pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia. Ten lubiany przez gwiazdy projektant ma na swoim koncie wiele znaczących nagród m.in. Złotą Nitkę, Złoty Wieszak, Belvedere International Achievement Award, Doskonałość Mody Twojego Stylu, tytuł Najbardziej Wpływowego Mężczyzny Gentlemana oraz Osobowość Roku. Bilety można kupić pisząc na adres: bilety@nosalowy-dwor.eu lub showroom@solna1.pl

Solna 1 to luksusowy Showroom znajdujący się przy ul. Solnej 1 w Krakowie, który oferuje projekty polskich projektantów takich jak Maciej Zień, Dorota Goldpoint, Project Mess, Just Unicue. Solna 1 organizuje także pokazy mody, nie tylko w Krakowie. Marka stworzona została z myślą o współczesnych kobietach, które doskonale orientują się w świecie mody, ale wciąż poszukują stylowych rozwiązań poza głównym nurtem. Solna 1 idealnie łączy trendy z indywidualnym stylem i najwyższą jakością. Miejsce charakteryzuje nieszablonowa moda, indywidualizm, niepowtarzalny styl.

NAGRODY
REKLAMA