facebook instagram youtube

Budżet Obywatelski Małopolski - głosuj na "Pełnoprawni przez sport"

Od 25 września 2017 przez dwa tygodnie trwa głosowanie na zadania Budżetu Obywatelskiego Małopolski na rok 2018. Fundacja HANDICAP Zakopane złożyła projekt pt. " PEŁNOSPRAWNI PRZEZ SPORT 2018" i prosi o Wasze głosy.

Nasz projekt polega na kontynuacji działań w zakresie aktywizacji sportowej i integracji sportowców z niepełnosprawnością z całego Podhala. Mamy już piękne rezultaty naszej ponad 3-letniej działalności: ponad 100 naszych Podopiecznych regularnie podejmuje trening wbrew swojej niepełnosprawności, oraz uczestniczy w zawodach i imprezach sportowych . Mamy też imponujące wyniki sportowe, m.in. 2 medale naszego Sportowca Antosia Wierciocha na Światowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych 2017, oraz 6 medali w Narciarskich Mistrzostwach Polski SPRAWNI RAZEM 2017.

Prosimy, wspieracie naszych Sportowców, i zagłosujcie na nasz projekt!!! Głosować można internetowo lub na drukach.

Aby oddać głos należy wypełnić krótki formularz osobowy, następnie wybrać nasz projekt " POD14 - PEŁNOSPRAWNI PRZEZ SPORT 2018 - całoroczne treningi sportowe dla osób z niepełnosprawnością" i wysłać głos. Druki można składać w Urzędzie Miasta Zakopane w specjalnie oznaczonej urnie BO Małopolski. W głosowaniu można oddać głos tylko jeden raz na 1 zadanie (na druku lub przez internet). Głosować mogą mieszkańcy powiatów: tatrzański, nowotarski, suski, wadowicki, myślenicki od 17 roku życia.

Prosimy, namówcie do głosowania Waszych Przyjaciół, Rodzinę, Kolegów, Sąsiadów. Wasze głosy są bezcenne. Projekt, który uzyska najwięcej głosów przejdzie do realizacji. W IMIENIU NASZYCH SPORTOWCÓW SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE, WASZĄ WRAŻLIWOŚĆ I SERCE!

Tekst i foto- Fundacja HANDICAP Zakopane
NAGRODY
REKLAMA