facebook instagram youtube

Sylwester Marzeń z prawdziwym hitem - Luis Fonsi "Despacito"

Telewizja Polska zaskoczyła wszystkich zdradzając nazwisko ostatniej gwiazdy "Sylwestra Marzeń z Dwójką". W Zakopanem wystąpi portorykański piosenkarz Luis Fonsi, autor największego hitu 2017 roku zatytułowanego "Despacito". To dzięki niemu zyskał międzynarodową rozpoznawalność i sławę. Teledysk tej piosenki w serwisie YouTube do tej pory obejrzano  ponad 4,5 miliarda razy na całym świecie. To rekordowy wynik.

Luis Fonsi przyjął zaproszenie TVP. Wybrał właśnie Polskę i Zakopane, choć z pewnością chętnie gościłoby go wiele miast na całym świecie organizujących koncerty sylwestrowe. Sylwester pod Tatrami będzie mógł pochwalić się więc światowym hitem. Jest to tym bardziej niezwykła wiadomość, że piosenkarz po raz pierwszy wystąpi nie tylko w Polsce, ale także w Europie.

W środku zimy pod Tatrami będzie więc bardzo gorąco, nie tylko dzięki latynoskim rytmom. Wystąpią także inne zagraniczne gwiazdy: Thomas Anders z Modern Talking, Limahl, Eruption, Filatov&Karas, Uniting Nations. Z kolei polską scenę muzyczną reprezentować będą: Maryla Rodowicz, Zakopower, Ania Dąbrowska, Krzysztof Cugowski, Margaret, Michał Szpak, Urszula, Red Lips, Bolter, Rafał Brzozowski, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Norbi, Gromee, Wanda i Banda, Kombi, Ania Wyszkoni oraz największe gwiazdy disco polo: Sławomir & Kajra, Zenon Martyniuk i Bayer Full.NAGRODY
REKLAMA